Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

reikia pagalbos del pc


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4016 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norejau paklausti kas gali buti kompui pvz isijungiu youtube klipa lagina nesveikai nors ir ant maziausio nustatyta o kai ijungiu jau buna uzkrauta puse klipo ir skype lagg beveik viska lagg kas gali but pas mane win XP pro SP2 gal pades jei persirasysiu i win 7 home premium gal tada nelagins laukiu jusu nuomaniu uz pagalba +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as tavo vietoj perasiciau i win 7

manai kad išveš pc win 7?

Perrašyk Windows, arba išvalyk kompiuterį nuo šiukšlių, virusų, pamėgink perrašyti iš naujo Adobe Flash Player

pabandes pranesiu

Greičiausiai virusai arba vaizdo plokštė sugedo.

vaizduske negalejo sugest nes as dar gerus game palosiu su sita be lago

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tie driver. Kiekviena dalis kompiuteryje turi sau skirtus driverius. Parašyk savo garso plokštės pavadinimą ir susirasi driverius garso.

mano garso plokste aina per dvi puses galui ir pireki + ji integruota su motinine ir nesimato pavadinimo gal ymanoma kaip nors išardyti kad paziuret?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano garso plokste aina per dvi puses galui ir pireki + ji integruota su motinine ir nesimato pavadinimo gal ymanoma kaip nors išardyti kad paziuret?

Radau kaip pažiūrėti. Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Information>Components>Sound Device. Štai garso plokštės pavadinimas. Be to į priekį kompo eina šiaip jungtis garso, per jas eina blogos kokybės garsas, dažnai su traškesiais.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4016 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...