Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai gal, dar sukurkime medali "vien blondinams" ? Jeigu rimčiau užteks tu medaliu čia jum konkursas tu medaliu, kad reikia? Galėtu išviso jų nebūti.

+10

Seip asmeniskai manau kad medaliai pavercia tokius zmones kaip Muffer i spam vergus ir prasideda spamas belekoks.........

Tai gal, dar sukurkime medali "vien blondinams" ? Jeigu rimčiau užteks tu medaliu čia jum konkursas tu medaliu, kad reikia? Galėtu išviso jų nebūti.

+10

Seip asmeniskai manau kad medaliai pavercia tokius zmones kaip Muffer i spam vergus ir prasideda spamas belekoks.........

apie muffer sutinku, o mano nuomone apie medaliu tai jie cia yra beverciai ir ju cia tikrai nereikia ipac uz postus. Medaliai galetu bet tik ne uz postus.

Na tikrai neesu spam vergas aZT. :)

Ir dar 1 dalykėlis.

Kai buvo forumas http://www.action.wu.lt

buvau ten moderatorius ir buvau įdėjas

tokį patį medalį už tokį patį nuopelną.

qpie koki nuopelna tu kalbi ?

man pvz nepatinka kai sveikini narius su gimtadieniu kurie nera parase nevieno pranesimo arba neaktyvius

Ypac nepatinka tas tavo maivimasis ir tikrai spaminimas bet kokioj temoj.

Jaigu jau esi kurejas tai negalvok kad gali piknaudziot savo privilegijom nes tu esi lygus pries visus kaip ir kiti

Na tikrai neesu spam vergas aZT. :)

Ir dar 1 dalykėlis.

Kai buvo forumas http://www.action.wu.lt

buvau ten moderatorius ir buvau įdėjas

tokį patį medalį už tokį patį nuopelną.

qpie koki nuopelna tu kalbi ?

man pvz nepatinka kai sveikini narius su gimtadieniu kurie nera parase nevieno pranesimo arba neaktyvius

Ypac nepatinka tas tavo maivimasis ir tikrai spaminimas bet kokioj temoj.

Jaigu jau esi kurejas tai negalvok kad gali piknaudziot savo privilegijom nes tu esi lygus pries visus kaip ir kiti

aZT teisus, surinkus reikiamą pranešimų skaičių būsi išbaninintas, nes taisyklės lygios visiems.

Visiškai sutinku, nes daug kas rašo tik tam kad medalius gautų.

O muffer tik forumą teršia su tom savo nereikalingom temom. Tie gimtadienių sveikinimai bereikšmiai.

Jei lankytojas nesilanko tai jis ir nepamatys to pasveikinimo, o be to kam jį sveikint jei jis nesilanko.

Visiškai pritariu Cukriukei ir kitiem.

Būtų geriausia, palikt medalius ne už postų skaičių. Spamo vergų, čia tikrai pilna.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...