Peršokti į turinį

Prašymas ( Plugin )


Puma

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5126 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Va Zmogeli Radau Jail_Basic_info.amxx Isverciau Pats ;)http://failai.in/show/F/13C138714/jail_basic_info.amxx

Siuskis

-- Papildyta --

Nori ismokau kurti paciam toki plugina?!

Pasiimk VIP teksto faila, isitrink visas eilutes pasirasyk savo taisykles pavadink i taisykles.txt

Nueik i VIP.sma faila pasikeisk eiluteje kur bus "showmotd" vip.txt i taisykles.txt uzdaryk sucompilink ir viskas. :)

Sitos Mano taisykles hudmessage Jei nezinojai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka cia metai Link neveikia Abeli

Tau su galva prastai..Krč dėl repų gyvena. Ar durnas ar ką veikiantį iš allied įmečiau.

---

Edit

---

Krč paimė parsisiuntė įdėjo į failai.in talpykla ir laimingas kaip tuoj repą gaus..Žmogus be gyvenimo tikslo..

---

Edit

---

;D Žmogus tai be proto, Aš įdėjau normalų, tas peruploadino į kitą ;D Nors allied amžinai liks o failai.in tik kelis mėnesius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O.M.G as Is taves nuripinau ? Tavo linkas kaskoks bugovas eini i link raso aliendmodders register abeli sek tema pazek as jau senai amxx imetes Debiliovas Tu Isvis patylek Protingiau Atrodysi ;)

Gal tu toks "debiliovas" ? Nu aš tikrai nesu toks ir nebūsiu. Nesąmones kažkokias daro.. Nu gerai pvz paklausiam Messiah ar jam ta nuoroda veikia?

Aišku kad veikia nes ten yra direct linkas asile tu pabusk Narko *Myliu SuperGames.lt*. kam daryt tokias nesąmones jeigu jau padėjau jam parašiau linką ir kitą kam tu dar rašai:

Imk Puma **Ir failai.in nuoroda**

Geriau nekalbėsiu su bugovu žmogum kuris net nepaspaudęs nežino kas tai yra..Išmok rašyt šį žodį: aliendmodders

Beje aš nesakau kad ripintas,kaip tu teigi sako atsakyme.

Baigiu šią nesamonę nes toks žmogus tai ********...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5126 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...