Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal žinot kame bėda? galaxy s2


QQ3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kagi nusipirkau galaxy s2 iš salono,viskas puikiai weikia,tačiau yra bėda kiekvieną dieną reikia krauti labai greit išsikrovinėja akumas gal ką nusistatyt reikia?nes nustatymuose ekrano šviesuma ant puse pasidaręs na kai laukan išeinu saulė tada max,bet taip pamaigai interneta ar dar ką išsikrauna per dieną,dar nemeginau nes dbr neturiu usb į pc,su žaidimais kaip.

Gal pas ką yra s2 ir žinot ką padaryt kad kiekvieną dieną nereiktu kraut. Ačiū,komentuokit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne tik samsung, tiesa sakant visi ismanieji telefonai iphone samsung p.s daugiau nezinau :DDDDD - nu tai vat visi tokie telefonai issikrauna labai greitai ir gali pirkt ta baterija geresnes negausi, be to dar noriu pasakyt kad tava telefo dar geras akumas pvz mano iphone jaigu panarsau 2-3h ir issikrauna aisku mano jau senesnis ir iphone akumo nepakeisi :DD nu bet prasme supratot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano "LG Optimus L9" irgi greitai išsikrauna kai yra naudojamas, o kai guli ramybės būsenoje baterijos beveik nenaudoja. Manau reikia įprasti jog išmaniuosius telefonus reikia krauti kasdien. Tai pats nepatartina iškrauti baterijos pilnai (t.y. iki 0%), nes tada sako jog trumpėja baterijos tarnavimo laikas. Tai aš kai tik galiu taip laikau prijungta prie lizdo.

"Samsung Galaxy S2" turi 1650 mAh baterija + SuperAMOLED Plus ekranas padeda taupyti baterija.

Pas mane su 2150 mAh, bet turi IPS LSD ekrana kuris mano manymu labiau eikvoja baterija...

Telefonai yra kaip nešiojami kompiuteriai... :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano "LG Optimus L9" irgi greitai išsikrauna kai yra naudojamas, o kai guli ramybės būsenoje baterijos beveik nenaudoja. Manau reikia įprasti jog išmaniuosius telefonus reikia krauti kasdien. Tai pats nepatartina iškrauti baterijos pilnai (t.y. iki 0%), nes tada sako jog trumpėja baterijos tarnavimo laikas. Tai aš kai tik galiu taip laikau prijungta prie lizdo.

"Samsung Galaxy S2" turi 1650 mAh baterija + SuperAMOLED Plus ekranas padeda taupyti baterija.

Pas mane su 2150 mAh, bet turi IPS LSD ekrana kuris mano manymu labiau eikvoja baterija...

Telefonai yra kaip nešiojami kompiuteriai... :taika:

True , pas manes irgi L9 greit išsikrauna , kai naudoji , o S2 daug laiko , pabandyk programą https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.tester&hl=lt ir battery test , ir sakyk kiek laikys čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...