Mikas

Game Naruto!!

Recommended Posts

Naruto Uzumaki. Vos tik gimus Naruto, ketvirtasis Hokage (Yodaime) užrakino jame esanti demoną Devynuodegę Lapę. Todėl Naruto yra ignoruojamas ir bijomas visų Lapų kaimo žmonių. Bet Naruto stengiasi atkreipti į save visų dėmesį ir svajoja tapti Hokage. Baigus Nindzių Akademiją, jis pakliūna į 7 komandą, kartu su Sakura Haruno ir Sasuke Uchiha, jų mokytoju tampa Kakashi Hatake. Vėlesnėse filmuko serijose jį mokyti pradeda Jiraiya, vienas iš legendinių nindzių. Naruto išvykus pas Tsunade, buvusią Jiraiya komados narę, Naruto susiduria su Akatsuki komanda. Tą komandą sudaro Hoshigaki Kisame ir Itachi Uchiha. Akatsuki medžioja Naruto, kad nusitempę jį į savo būstinę ir nužudę galėtų į grupuotės garbinamą humanoidą perkelti Devynuodegės Lapės dvasią. Deja jiems sutrukdo pasirodęs Sasuke, kuris puola savo brolį Itachi.Vėliau įsikiša ir Jiraiya.

Uzumaki Naruto yra veržlus ir linkęs negalvojant skubėti kautis, ir yra labai veiklus. Tačiau, jis gali sugalvoti keleta gana protingų Jutsu kai reikia. Naruto užantspauduota devynių uodegų lapinė, ir kai jis yra dideliame strese ar kai jo draugai žiauriai pagrasinta jis tampa neužantspauduotas, nepraleisk to, tai geras! Jis svajoja būti pripažintas visų Lapų kaimelyje.Jis atstumtasis (niekas kaip būvimas demonu negali labiau sugadinti reputacijos). Jis turi artimus ryšius su Iruka, nuo pradžių nekenčia Sasuke (o dabar, jis ir Sasuke yra geriausi draugai, dėl to jis bando sugrąžinti Sasuke iš Orochimaru) ir jam patinka Sakura. Kuri nekenčia jo. Naruto taip pat mėgsta Makaronus. Labai. Faktas, jog Kakashi karta galvojo jog Ramen ir buvimas Hokage buvo vieninteliai dalykai apie ką jis galvoja.

Sasuke Uchiha. Paskutinis gyvas Uchiha klano atstovas. Jo brolis išžudė visus klano narius palikdamas tik Sasuke gyvą. Todėl jis trokšta atkeršyti savo broliui bet kokia kaina. Todėl po kiek laiko jis nukeliauja pas Orochimaru, kai to tarnai jam pažada, kad šis įgaus daugiau jėgų, jei prisijungs prie Orochimaru. Po kurio laiko Sasuke Orochimaru bazę pasiekia, nors Naruto daug kartų su įvairiom komandom keliauja jo susigrąžinti. Vėliau Sasuke nužudo(bent jau panašu kad) Orochimaru, nes sužinojo jo tikrus planus dėl jo(persikelti i kūną). Jis sukuria komandą iš keturių asmenų ir ją pavadina Snake (gyvatė),kurios tikslas ieškoti Itachio ir neleisti niekam sutrukdyti kai Sasuke kausis su juo. Vėliau, Sasuke nužudo Itachį, o prieš tai perduoda Sasukiui savo Mangekyou Sharinganą, galingą Sharingano(žiūrėkite žemiau) versiją, bet Sasukį sugauna Madara Uchiha, Sasukio protėvis arba bent jau tolimas giminaitis. Jis jam paaiškina, kad Itachiui buvo įsakyta nužudyti Uchiha klaną nuo Danzou, Konohos ANBU vado, bet Itachi neprisivertė nužudyti Sasuke. Sasuke ir Snake nariai(Karin, Suigetsu, Juugo) pervadina savo komandą į Eagle(Erelis), ir iškeliauja atkeršyti Konohai už Sasukio šeimą, ypač Itachį.

Sakura Haruno. Naruto ir Sasuke komandos narė. Ji myli Sasuke ir dėl jo kovoja su Ino Yamanaka. Vėliau ją į apmokinti pasiėmė Tsuande, tai gi Sakura pradėjo panašėti į ją, kiek jėga tiek ir charakteriu. Kakashi Hatake yra sakęs, kad "kadangi Sakuros kovojimo tipas yra kitas, ji taps dar puikesne kovotoja nei Tsunade". Tai viską pasako.

Sakura dažnai drovi dėl savo kaktos, nepaisant to, jog palyginus ją su kitų veikėjų kaktomis, ji visai nėra didelė. Tiesa sakant, jog dauguma veikėjų vaikinų ją įsimylėję (pvz.: Naruto (kurio ji nekenčia) ir Rock Lee (kuriam ji pradeda jausti pagarba)). Mangos filmuko pradžioje atrodė, jog viskas kuo ji rūpinasi yra tik meilė. Tačiau, per Chuunin egzaminą, jos asmenybė staiga pasikeičia - ji suvokia, jog dėl santykių su Sasuke, ji pamiršo rūpintis savo pareigomis kaip komandos narė - tai įvyksta nusipjovus savo ilgus plaukus, kuriuos ji augino ilgus metus, nes Sasuke mėgo ilgus plaukus. Tada ji, naudodamasi savo inteligentiškumu, nukauna savo priešus.

Kakashi Hatake. Vienas galingiausių nindzių Konoha kaime. Dar vadinamas Kopijavimo Nindze, nes turi unikalią akį(Sharingan) kurią gavo iš savo draugo, nors jis jos pilnai nera įvaldęs, bet tai jam nesutrukdys atskleisti jos galios (Mangekyo Sharingan). Jis yra 7 komandos vadovas.

Neji Hyuga . Tai Hyuga klano narys, priklausantis ne pagrindiniai šeimai, todėl turi sutramdymo užkeikimą savyje. Turi klanui būdingų genų, kaip Byakugan, kuri leidžia matyti kiaurai, pritraukia vaizdą ir mato čiakros judėjima bei kanalus ir viską, kas su ja susiję, taip pat turi gerą čiakros taškų valdymą. Ilgą laiką savo gyvenimo pyko ant viso pasaulio ir buvo grubus, bet per chunnin egzamina, po kovos su Naruto pakeitė pasaulėžiūrą. Ateityje tapo Jonin.

Hynata Hyuga. Priklauso Hyuga klano pagrindinei šeimai, turi tas pačias savybes kaip Neji, bet yra silpnesnė. Yra drovi, nepuolanti į kovą, įsimylėjusi Naruto. Visa tai jai nesutrukdys atrasti savitą kovos techniką.

Rock Lee. Tai taip pat labai spalvingas veikėjas. Buvo įsimylėjęs Sakura, bet tapo draugai, po Chunnin egzamino, taip pat šio egzamino metu buvo suluošintas, bet penktasis Hokage jį išgydė. Tai nindzė nemokantis ninjutsu ir genjutsu, pasikliauja tik savo jėgomis ir temoka taijutsu, gali atidaryti čiakros vartus, tai atrodo įspūdingai. Jo svajonė įrodyti, kad sunkiu darbu ir temokantant taijutsu įmanoma tapti geru nindze.

Jiraiya. Tai vienas iš trijų legendinių nindzių. Jis yra varlių iššaukėjas, galima sakyti, vienas iš vadovų, kai jos yra iššauktos, todėl dažnai vaikšto su specialiu ritiniu. Jis buvo trečiojo Hokage mokinys ir ketvirtojo Hokage mokytojas. Moka daugybę jutsu. Chunnin egamino metu ir vėliau bus Naruto mokytoju.

Orochimaru . Vienas is Trijų Legendinių Nindzių kartu su Jiraiya ir Tsunade. Jis gali iškviesti milžiniškas gyvates pasinaudojęs tatuiruote ant savo kairės rankos.Moka daugybę jutsu tarp jų ir Kusanagi Kardas ir t.t.Kėsinosi nužudyti Trečiąjį Hokage,nes šis ankščiau nepasirinko jo savo įpėdiniu,tad Orochimaru norėjo užkariauti Konohagakurę.Sužinojęs apie Uchihų klano kekkei genkai Sharingan,jis norėjo pavergti Itachio kūną,bet supratęs,kad šis per stiprus,nustaikė į Sasukę,kurį, galų gale įtikino ateiti į savo klaną,pasinaudojęs jo troškimu nužudyti brolį.Jo dešinė ranka yra Kabuto Yakushi,kuris gydė Orochimaru rankas po kovos su Trečiuoju ir yra asmeninis Orochimaru daktaras.

Tsunade. Tai trečioji iš trijų legendinių nindzių. Ji tapo penktuoju Hokage. Įvaldžius tokius jutsu,kurie suteikia milžinišką jėgą,bei greiti.Pvz,vienu rankos pirštu ji gali perskelti žemę.Yra nepataisoma lošėja mylinti pinigus,bet labai rimtai žiūri į tai,kad tapo Hokage.Tsunade yra žinoma kaip geriausia visų laikų medicininė nindžė,o jos pėdomis seka Sakura Haruno.Tsunades dešinioji ranka yra Shizune,kuri visada yra su ja.Shizune,tai Tsunades žuvusio mylimojo Dan giminaitė

Sai. ANBU ROOT grupės narys, neturi jausmų, nors po susitikimo su Naruto jų šiek tiek igys ar bent jau norės sužinoti kas tai yra. Turi keista technika, prikelti savo nupieštus piešinius.

Gai. Gailma pasakyti, kad tai keisčiausias Jonin nindzė, visada giriasi, sumasto keiščiausių skanduočių, makštinasi net miegodamas. Yra įstabus Taijutsu meistras, nors moka ir Jonin priklausančias technikas, taip pat moka atidaryti 8 čiakros vartus ir tai išmokė padaryti Rock Lee.

Sarutobi. Tai trečiasis Hokage. Konohamaru senelis. Jis moka visus Lapo kaimo jutsu, taip pat laibai idomu iškvietimo jutsu.

Konohamaru. Trečiojo Hokage anūkas, pavadintas senojo kaimo pavadinimu. Kaip ir Naruto nori tapti Hokage. Seriale nieko įpatingo neivygdys, nors su sexy jutsu net Sakura paveiks.

Ebishu. Tai Special Jonin nindzė treniruojantis tik elita ir mokina visų pagrindų, nėra toks netikes kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Bus Konohamuru būrio vadas.

Shikamaru. Tai pats tingiausias veikėjas ir visada besiskundžiantis viskuo, bet dėl to nereiktų jo nuvertinti, jis valdo šėšėlius kuriais gali priversti kartoti savo judesius, per chunnin egazamina jis buvo pagaves Dosu ir su juo pakvailiojo. Taip pat šis veikėjas turi istabų strateginį mastyma, vienam puolimui gali sugalvoti 200 planų, intelektas sieke irgi apie 200, todėl jo mokytojos jo loginiuose žzaidimuose nėra iveikęs, dėl šios savo savybės jis pirmasis iš visū 9 pirmamečių taps Chunnin.

Ino Yamanaka. Aikštinga mergaitė, amžina Sakuros priešė. Abi mergaitės anksčiau buvo draugės, bet jų draugystė iširo, kai abiems ėmė simpatizuoti Sasuke. Ino mėgsta pasišaipyti iš Sakuros, nes žino, kad ji labiausiai kompleksuoja dėl jos didelės kaktos. Pagrindinė galia Minčių perkėlimo jutsu. tai galia, kurios dėka Ino gali perkelti savo sielą į kitą kūną ir jį užvaldyti. šios jutsu silpnybė,kad ji juda labai lėtai ir jeigu kas nors nutinka Ino užvaldytam kūnui, tas pats nutiks ir tikrąjam Ino kūnui kuris lieka be priežiūros. Nusipjove savo plaukus per chuunin egzaminą kovodama su Sakura. Pasieks chuunin lygį. komandos nariai - Shikamaru Nara ir Choji Akimichi.

Sasuke yra Uchiha šeimos klano palikuonis. Žymiausias klanas Lapo Miestelyje, Uchihų išskirtinis kraujas duoda jiems Sharingan sugebėjimą. Šis sugebėjimas leidžia Sasuke atlikti kitų Jutsu tik pamačius atlikimą, taip pat kaip ir sugebėjimas numatyti ką žmogus ruošiasi daryti vėliau, ir matyti kiaurai GenJutsu tarp kitų daiktų. Sharingan pagalba, Sasuke išmoko keletą Rock Lee's galingų Taijutsu ir kas žino kiek naujų technikų jis galėtų buti išmokęs jeigu jis būtu galėjęs stebėti Chuunin egzamino trečios dalies kautynes? Though Sasuke's talent is not only confined to the Sharingan, prieš šiam sugebėjimui atsibudus jis buvo išrinktas #1 Akademijos Nindzė ir #1 rookie Genin. Būtėnt dėl šių sugebėjimų Orochimaru susidomėjęs Sasuke ir davė jam Curse Seal/Stigma. Gaunant maža ženklą kuris atsiranda ant kaklo, dėl Orochimaru įkandimo, afterwards the Sasuke falls unconscious. Then, strong enough to survive the 9/10 chance of immediate death, he regains concsiousness. Tik panaudojant Čakra prakeiksmas tampa aktyvus ir prieš valią išleidžia dar daugiau Čakros, pavagiant jo mintis. Tuo metu mažas ženklas padidėja ir išsikeroja aplink visą Sasuke kūną. Tai uždraustas Jutsu kuris ėda savininko kūną. Sasuke's noro jėga tampa netikėtai stipri, pakankamai stipri atsilaikyti prieš šį prakeiksmą ir po to kai Kakashi atlieka savo Evil Sealing Method ant jo, jam tampa netgi lengviau kontroliuoti jį ir naudoti savo Čakra.

Hatake Kakashi, taip pat žinomas kaip 'Nindzių kopijuotojas Sharingan Kakashi', jis yra Jonin paskirtas prižiūrėti ir mokinti Sakura, Sasuke, ir Naruto. Kakashi moka virš 1000 Jutsus (tikriausiai daugiau), all of which are labai įspūdingi. Jis išmoko juos pagalba specialios akies technikos kuri gali kopijuoti Jutsus vadinama Sharingan - taip pat žinoma kaip 'Kopijavimo mechanizmas akyje'. Tačiau, kadangi jis nėra Uchiha klano narys, tai panašu jog jis buvo užpultas operacijoje - ten yra randas aplink jį, ir paprastai Sharingan paveikia abi akis, ne tik vieną. Kakashi yra labai galingas Nindzė, vienas kuris yra nenumatomas. Jis žinomas aplink pasaulį dėl savo neitikimų galių. Jis yra konkurentas Gai, bičiulio Jonin Lapo Gyvenvietėje. Jie kovėsi beveik 100 kartų, 50 laimėjimų ir 49 pralaimėjimų. Gai sakosi esąs stipresnis, bet mes dar pažiūrėsime ar taip bus..

Iruka - Chuunin levelio nindzė, jis dirba instruktoriumi nindzių akademijoje. Pristatytas kaip Naruto mokytojas, jis ir Naruto turi ypatingus santykius. Iruka mato save kaip Naruto todėl kad jis taip pat augo kaip našlaitis, jis buvo maždaug Naruto amžiaus kai jo tėvai buvo nužudyti Devynių uodegų lapės monstro. Naruto rūpinasi juo, nes Iruka buvo pirmasis pripažinęs jį kaip artimą. Rūpinantis jog Naruto yra stumiamas per daug, Iruka dažnai nenumato Naruto sugebėjimų per jo išmėginimus tapti gera nindze. Jis dabar yra Konohamaru mokytojas.

[taisyti]

Taijutsu

Tai nindzių kovos stilius, kai nenaudojama čakra. Čia pasikliaujama tik raumenų jėga, todėl taijutsu gali įvaldyti bet kuris nindzė, net jei neturi polinkio i kitas jutsu (Rock Lee). Taijutsu naudotojai kovoje yra siunčiami pirmiausia, norint išsiaiškinti, kokias galimybės ir gebėjimus turi priešininkas.

[taisyti]

Ninjutsu ir Genjutsu

Visiškai nesusijusios technikos, kurioms gabumus ir polinkį turi ne visi nindzės.

Ninjutsu - tai nindzių kovų technikos, kurios reikalauja čakros naudojimo. Naudojant čakrą, sukuriamos bangos,givūnų atvaizdai, žemės drebejimai, liūnai, uraganai, kurie gali labai rimtai ar mirtinai sužeisti priešininką. Tai savotiška magija. Pastebėtina, kad kuo stipresnis ninjutsu tuo labiau juo yra iveikemi zemesnio lygio nindzės.

Genjutsu - tai iliuzijų technika. Įvaldę, ar turintys polinkį į šį kovos būdą, gali kurti iliuzijas, kuriose paskęsta priešininkas. genjutsu galima pvz itikinti žmogų kad jisai dega ar ji apsivioniojo medis, taip pat pasiversti akmeniu ar sukurti savo atvaizdą. Tai daroma siunčiant nedidelį kiekį nuosavos čakros į priešininko smegenis, ir taip kontroliuojant jų veikimą. Genjutsu "atjungia" auką, ir kol nėra pašalinamas, neleidžia aukai prabusti. Tuo metu genjutsu naudotojas gali pribaigti ne tik mintis, bet ir kūną.

[taisyti]

Bloodline Limit

Bloodline limit arba Kekkei Genkai. Tai yra tam tikri genai, kurie perduodami tik šeimos nariams ir suteikia jų turėtojui tam tikru išskirtiniu gabumų(Sharingan, Byakugan, Rinnegan, kaulų auginimas, lastelių koregavimas ir t.t.) kuriu neįmanoma nukopijuoti arba išmokti, ne šeimos nariams, jie yra įgimti.

[taisyti]

Chakros

Tai visų jutsu šaltinis. Chakros kanalai yra išsidėstę visame kūne. Chakros ištekliai gali baigtis, kai jų išnaudojama per daug arba jos naudojimas blokuojamas specealiais jutsu ar kovos technikomis. Chakra "gaminama" iš kūno stiprybės ir psichologinio tvirtumo. Kuo stipresnis kūnas ir siela, tuo daugiau čakros gali aktivuotis savo kūne. Ji naudojama genjutsu ir ninjutsu technikoms, taijutsu remiasi ne tik kūno stiprybe, bet ir chakros koncentravimo, kada ji nusiunčiama į kurę nors kūno dalį, pvz. į kojas ir tada padideja greitis arba į kumšti ir taip smugis tampa griaunantis. Nindze gali būti ir žmogus, kuris negali chakros panaudoti genjutsu ar ninjutsu, kaip, pvz.: Rock Lee, kuris savo jėga pakelia atidaręs chakros vartus(gate).

Chakra yra penkių rušių kuri yra pranašesne už viena bet pralaimi kitai Ugnies>Vėjo>Žaibo>Žemės>Vandens> ir paskutinioji iveike ugnį. Kiekviena nindzė turi igimta chakros rūšį. Naruto turi vėjo, Sasukei turi ugnies. Kuo labiau nindzė tobuleja tuo labiau išvysto stipresni jutsu. Pasiekus aukštesnį nindzių lygi ismokstama ivaldyti ne viena chakros rūšis. Kaikurie klanai turi iskirtinę galimybe sujungti dvi chakras ir padaryti nauja chakros rūšį kaip ledo ir medžio. Nors kartais būna neaišku ar vienas nindzė moka tik viena stiliu ar kaikurie jutsu nereikalauja igimtos chakros, bent jau žiurint Naruto pastebime, kad Kakashi ivaldes bent 4. Sujungent Vėjo ir vandens chakras gaunamas ledas, o sujungus žemės ir vandens gaunamas medžio. Ka sujungus gaunami Shikamaru šešėliai nėra žinoma.

[taisyti]

Klanai

Hyuuga klanas turi Byakugan (ž.r. Baltos akys). Tai akių jutsu, kuris leidžia matyti čakros tinklą, sekti čakros cirkuliaciją, kai žmogus naudoja kokį nors jutsu, matyti kiaurai daiktus, pritraukti vaizdą, kuris yra labai toli. Turi savitą taijutsu kovos techniką, smogia i čakros tinklą, taip sustabdydami čakros perdavimą. Taip gali ir užmušti savo priešininkus (gental fist). Yra dvi Hyuuga šakos: pagrindinė, kuriai priklauso Hinata ir išorinė, kuriai priklauso Neji. Neji ir Hinata yra pusbrolis ir pusseserė. Išorinė klano atšaka yra skirta pagrindinės apsaugojimui, net jei reiktų aukoti savo gyvybę.

Uchiha klanas turi kraujo limitą - Sharingan. Klanui priklauso Sasuke ir vyresnysis jo brolis Itachi. Tai taip pat akių jutsu, kuris leidžia matyti per Genjutsu, matyti sulėtintą priešininko judėjimą, nuskaityti čakrą, kopijuoti įvairias kovos technikas, įtraukti priešininką į genjutsu, užhipnotizuoti. Šiam klanui yra būdingi įvairūs ugnies jutsu. Taip pat klano nariai yra labai talentingi kovotojai. Kai kurie iš klano narių įgijo Mangekyou Sharingan. Tai akių jutsu, kuris yra trijų rušių: Galintis sukelti audrą, teleportuoti į kitą dimensiją, ir pati stipriausia forma gali sukurti genjutsu pasaulį, kuriame Mangekyou Sharingan naudotojas gali kankinti savo auką kiek tik nori(Tsukuyomi). Mangekyou Sharingan naudotojas gali sukurti juodą ugnį, kuri sudega per 7 paras (Amateratsu), nors nuo paskutinio Mangekyou Sharingan yra apankama.

Haku, klano jau neturi, nes pats juos (likusius klano narius) išžudė, bet jo Kekkei Genkai jam leidžia manipuliuoti vandens ir vėjo elemententais, taip kuriant ledo veidrodžius, bei pamačius kokį nors jutsu iškarto prieš jį sukurti kontr-puolimą.

Aburame klanas, šiam klanui priklauso Shino. Klano nariai valdo vabalus, gali juos naudoti kovoje. Manais naudotojas leidžia vabalams naudotis jų kūnais kaip namais, o chakros ištekliais kaip maistu. Prireikus vabzdžiai gali atlikti apsauginę, sekimo, ar žudymo funkcijas.

Akimichi klanas, jam priklauso Chouji. Šis klanas naudoja kovines piliules, tabletes, kurios sustiprina puolimo galią. Taip pat propaguoja technikas, kurios padidina visą, ar dalį vartotojo kūno.

Inuzuka klanas, kuriam priklauso Kiba. Šio klano puolimo ginklas - gyvūnas. Jie naudoja gyvūnus kovoje, kaip ginklą, padedantį atlikti įvairius jutsu. Šeimos nariai patys augina nin-dogs (šunys - nindzės), kurie visada padeda šeimininkui.

Nara klanas, šiam klanui priklauso Shikamaru, jo tėvas. Šiam klanui budingi šešėlių jutsu, kuriam laikui gebantys paralyžiuoti priešą, priversti ji atkartoti jutsu naudotojo veiksmus, ar tiesiog šešėlių pagalba jį nužudyti.

Yamanaka klanas, kuriam priklauso Ino. Klano nariai yra įvaldę minčių perkėlimo technika, kuria naudojasi norėdami nukenksminti priešą. Akivaizdus jutsu trūkumas - kūnas, kurio savininkas perkėlė mintis lieka niekeno nesaugomas, taigi gali būti sužeistas. Taip pat, tai, kas atsitinka apsėstam kūnui, turi lygiai tokios pačios įtakos ir jutsu naudotojo kūnui.

Fuma klanas, nepasiži kokiais nors ispūdingais fiziniais skirtumais, kaip Hyuga ar pan., bet buvo Ryžių šalies ginėjai ir po prailaimėto karo prisidėjo prie Orochimaru. Klano narei kaikurie pasižymi jutsu, kaip prieš mirti gali sujungti savo ir priešininko širdį chakros vijomis ir mirdamas nužudo priešininką, taip pat turi dideles svaidomases žvaigždes ir kitu jutsu žinomi tik jų klanui. vienas iš jo nariu taps Pain kūnu.

Aišku, kad klanų yra daug, bet nevisi jie paplitę ir įžymūs arba like tik keli klano nariai. Kai kurie klano išvis neturi, yra ypatingomis galiomis nepasižymintys nindzės.

[taisyti]

Šalys

Šalių yra daug: Iš jų penkios yra pagrindinės Ugnies, Žemės, Žaibo, Vandens, Vėjo. Yra ir kitų šalių turinčių nindzių kaimus: Krioklių, Garso, Lietaus miškų, Žolės, Sūkurio, Lokio ir kt.Šalys valdomos lordų; Arbatos, Bangų, Laukų, Augalų,Upės ir kt. Ir kekviena šalis turi antrą pavadinimą - kaimas paslėptas: lape, akmenyje, debesyje, rūke, smėlyje, krioklyje, puodelyje, bangoje, grūduose, garse, lietuje, žolėje, vandenyje. Taip pat kiekviena šalis turi savo ženklą.

[taisyti]

Nindzių lygiai

[taisyti]

Akademijos Mokiniai

Jie dar nelaikomi tikrais nindzėmis. Jie tik siekia tapti nindzemis (Genin). Akdamenijoje mokiniai yra mokomi savo čakros valdymo pagrindų, mokosi naudoti taijutsu, naudoti ginklus. Akademijos mokytojais būna tik chuunin arba, retais atvejais, jounin klasės nindzės. Pagrindinės, akademijoje mokomos technikos yra paprastos,- transformacija, ir klonai. Tik įvaldęs šias dvi jutsu mokiniai yra skelbiami nindzėmis, ir tampa Genin'ais.

[taisyti]

Genin

Genin yra žemiausia nindzių kategorija, dažniausiai jie dar neturi daug technikų ar aiškios savo kovos taktikos ir įgūdžių. Kai akademijos mokinys, išlaikęs egzaminą, tampa nindze, įgyja 2 nindzes "komandos draugus". Vieną komandą sudaro 3 Genin ir vienas Jounin kuris yra jų lyderis ir mokytojas. Jounin'o pagrindinis darbas išmokyti jaunuosius nindzes komandinio darbo, įdiegti kovos pagrindus, mokyti naudoti savo čakrą įvairiems tikslams.

[taisyti]

Chuunin

Chuunin yra antroji nindzių kategorija. Yra tik vienas būdas kaip tapti Chuunin, išlaikyti Chuunin egzaminą. Po Chuunin egzamino jų jėgą įvertina Kage ir teisėjai. Pagrindinis vertinimo kriterijus tampant chuunin nindze yra ne beprasmės jėgos naudojimas, o kovos taktika(Todėl Naruto per egzaminą ši ir laimi bet netampa chununin iš egzamino pirmo chuunin tapo Shikamaru, nes jis kovodamas kurė planus), pagrindinis kriterijus reikia tapti pavyzdžiu ir Genin vedliais mūšio lauke. Chuunin yra labiau gerbiami nei Genin, turi jau aiskesnę savo kovos taktika., nei Genin. Viena iš jų pareigų yra būti akademijos mokinių mokytoju. Chuunin taip pat gauna uniformas kurios atrodo kaip Jonin. Tuo pačiu jie gali vykdyti sunkesnes misijas, bei kitus sudėtingus įsakymus.

[taisyti]

Jounin

Jounin yra aukščiausios klasės nindzė. Pakankamai subrendusiems jiems patikima turėti savo mokinių. Jie siunčiami į aukštesnio rango misijas nei Chuunin. Dažniausiai jiems reikia kažką nužudyti ar ką pavogti. Kai kuriais atvejais rinkti informaciją. Karuose aukštos klasės nindzės yra labai svarbūs. Dalis Jounin turi savo pačių susikurtų galingų jutsu, taip kaip Kakashi, jis įvaldęs daugiau kaip 1000 skirtingų jutsu technikų.

[taisyti]

Special Jounin

Jounin, kurie specializuojasi į tam tikras sritis, kaip Ibikis specializuojasi psichologijoje(žino kaip mąsto žmogus ir jį paveikia kalbėjimu), Ebisu yra asmeninis treneris, kuris treniruoja elitą ir moko treniravimo pagrindų, tokių, kaip čiakros kontrolė, valdymas.

[taisyti]

Sannin

Tai labai reta nindzių klasė, kuri gali pasitaikyti kaime vos pas kelis nindzes arba nei vieną. Tai nindzės kurių lygis atitinka Kage lygi, iš šių nindzių dažnai yra renkami kiti kaimo vadovai. Lapo kaime tokią klasė turėjo trys nindzės.

[taisyti]

ANBU

Ypatingas nindzių būrys skirtas labiau kaip Kage elitinė sargyba. Ši grupė atlieka nužudimus,atlieka žvalgybą, dirba kaip sargyba žinoma saugo patį Kage. INFO: Kakashi, Zabuza patys buvo savo krašto ANBU nariai. ANBU = Assassination and Tactics Special Squad

[taisyti]

Rogue-nins

Nindzės kurie yra išbraukti iš savo vietovių. To pasėkmes tai, kad jie yra norimi nužudyti ir jų kaimo Hunter-nin jų nepaliaujamai ieško ir medžioja iki kurio nors mirties.

[taisyti]

Hunter-nins

Nindzės kurie medžioja rougue-nin apsaugoti savo kaimų paslaptis ir kita. Jie taip pat yra Special Jonin ir priklauso ANBU. Haku anksčiau priklausė The Hidden Village of Mist trakers grupei.

[taisyti]

Kage

Kiekviena šinobi gyvenvietė gali turėti daug Genin, Chuunin, ar Jounin, bet tik vieną Kage. Kage tai žmogus kuris palieka atsakingas už kaimą ir pavojaus atveju gali padėti savo gyvybę (Taip padarė Trečiasis Hokage). Jį išrenka kaimo vyresnieji. Kage'ių yra tik penki iš Ugnies, Žemės, Vėjo, Vandens ir Žaibo šalių. INFO: Kiekvienas paslėptasis kaimas turi savo Kage su skirtingu vardu. Jų reiksmės: Ugnis (Ho), Vėjas (Kaze), Žaibas (Rai), Vanduo (Mizu), Žemė (Tsuchi) pvz., Hokage ar Raikage. (Pats žodis Kage reiškia šešėlį.)

[taisyti]

Misijų kategorijos

S – kategorijos misijos

Šios misijos yra atliekamos labai retais atvejais. Jos yra pačios pavojingiausios. Tik patys Kages, ANBU nariai ir Jounin'ai daro šias misijas. Šios misijos dažniausiai siejamos su karais ar kovomis prieš S rango dingusiais (pabėgusiais) nindzėmis.

A – kategorijos misijos

Šio rango misijos yra pavojingiausios, neskaitant S rango. Tik Jounin ar aukštesnės kategorijos nindzė gali dalyvauti šiose misijose. Labai retai leidžiama ir žemesnio rango nindzėms atlikti šias misijas. Darant A – kategorijos misijas dažnai neišvengiama mirčių ar didelių sužeidimų.

B – kategorijos misijos

Šios misijos nėra tokios pavojingos kaip A kategorijos misijos, bet vistiek yra atliekamos Chuunin'ų ar kai kurių Jounin'ų. Šios misijos dažniausiai siejamos su daiktų ar dokumentų sugrąžinimu arba su asmenų apsauga.

C – kategorijos misijos

Šios misijos dažniausiai yra vykdomos Gennins bei Chuunins. Šios kategorijos misijose įprastai tenka saugoti kokį nors asmenį arba persiųsti,gabenti ar atgauti įvairius dokumentus ar daiktus.

D – kategorijos misijos

Šios misijos yra žemiausio lygio ir yra skirtos Gennin. Darant šias misijas nėra rizikos susižeisti, o tuo labiau mirti. Gennin norintis tapti Chuunin turi įvykdyti mažiausiai 8 šio rango misijas. Šiose misijose dalyvauja ir Jounin kaip gennin nindzių vedliai, nors jas gali atlikti ir vieni gennin.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Labai daug skaityt, galėjai bent jau sutrumpint :P Nes net skaityt nesinori :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Tikrai neskaitysiu ;D

Aš irgi tingiu ir akyčių gaila :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Aš visą kas parašytą ir taip žinau :D Bėje aš galaklas, bet žaidimo visdar čia nematau ir čia copy, paste!

URL pasakyk nes man tj liepiai kai variau ant nicehs :D as skaityciau jei cia butu apie game kazkas ir screens ir video kad butu..

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele