Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Name: WARTIME

Type: FPS

Platform: PC

Developer: Epidemic Entertainment

Publishers: Epidemic Entertainment

Release Date: November 25, 2012

Language: English

Country: Iran

*****************************************************************************************

::.:. WARTIME Download Links:

(DVD 1)

Part 1= http://dl2.downloadha.com/Game/Nov%202013/Crysis/RAR/1/WARTIME-%20DVD%201%20(www.Downloadha.com).part1.rar (1000 MB)

Part 2= http://dl2.downloadha.com/Game/Nov%202013/Crysis/RAR/1/WARTIME-%20DVD%201%20(www.Downloadha.com).part2.rar (1000 MB)

Part 3= http://dl2.downloadha.com/Game/Nov%202013/Crysis/RAR/1/WARTIME-%20DVD%201%20(www.Downloadha.com).part3.rar (1000 MB)

Part 4= http://dl2.downloadha.com/Game/Nov%202013/Crysis/RAR/1/WARTIME-%20DVD%201%20(www.Downloadha.com).part4.rar (976.94 MB)

(DVD 2)

Part 1= http://dl2.downloadha.com/Game/Nov%202013/Crysis/RAR/2/WARTIME-%20DVD%202%20(www.Downloadha.com).part1.rar (1000 MB)

Prat 2= http://dl2.downloadha.com/Game/Nov%202013/Crysis/RAR/2/WARTIME-%20DVD%202%20(www.Downloadha.com).part2.rar (441.16 MB)

*****************************************************************************************

Achieved with CryENGINE 2 by Epidemic Entertainment.

Thank you for your Downloading...

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Prajuokino...

1. Manau CryEngine taip iš lempos negausi, nes Crytek už šį varikliuką pinigus užsidirbinėti gali..

2. Parašytas kūrėjas, tai neknisk proto.

3. Lietuviai nemoka kurti žaidimų...

Kodel manai kad lietuviai nemoka kurti zaidimu? :) Moka, tik aisku ne tokius pasakiskus kaip GTA IV :D

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Prajuokino...

1. Manau CryEngine taip iš lempos negausi, nes Crytek už šį varikliuką pinigus užsidirbinėti gali..

2. Parašytas kūrėjas, tai neknisk proto.

3. Lietuviai nemoka kurti žaidimų...

Ot lietuviu atsirado cryengine negalima gauti :) juokinga

1.Yra toks dalykas kaip 'oficialus saitas'

2.Ten yra toks dalykas kaip parsisiusti

3.Parsisiunti ir naudoji

4.Manau nesupratot nes :)

  • Neigiamai 1

Ot lietuviu atsirado cryengine negalima gauti :) juokinga

1.Yra toks dalykas kaip 'oficialus saitas'

2.Ten yra toks dalykas kaip parsisiusti

3.Parsisiunti ir naudoji

4.Manau nesupratot nes :)

Nesiginčysiu, nes nesu garantuotas.. Bet gi parašyti kūrėjai, tai netrupink mums proto... Gali net nebandyti įtikinti, jok tai tavo kurtas žaidimas, nepatikėsiu vis tiek...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...