Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Game: Far Cry 2


instruction

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5741 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

f_darcyrpcm_a238b76.jpg

Atsimenate 1 dalį? Gerai, jei neprisimenat, tai juolab geriau, nes šita daug geresnė! Tiek grafinė fizika, tiek nauja storyline pranašesni už 1 šio žaidimo dalį. Naujoje dalyje kūrėjas Ubisoft suteikia jums ginklų nuomininko asmenį, kur gi? Ogi Afrikoje. Labiausiai nukentėjusioje Afrikos valstybėje, kur vykstą susišaudymai su 2 nepasiduodančiom pusėm, jūs turėsite apraminti jas abi, praskinti ginklu visą šią Afrikos pavojingiausia valstybę, tam ,kad tai taptų jūsų namais. Kam patiktų gyvent, kada naktį girdisi tarpusavyje nesutariančių gyventojų susišaudymai ir krentančių gilzių garsai? Tam jūs ir esate, kad užkirstumėte tai visam laikuj.

Įsivaizduokite, kad esate Afrikos džiunglėse, jūs jas pažįstate ir žinote kiekvieną jos kampelį, ir įdomų ar priešas irgi tiek žino? Nemanau! Pasinaudokite gamta, kaip prieglobsčiu arba maskavimo tikslams.

Įpatumai:

Realistinės sunaikinamos aplinkos, specialūs efektai, tokie kaip dinamiška ugnis arba audros ir po jų likę padaryniai.

Atraskite ir panaudokite 'molotovo koksteilius' bei 'ugniasvaidį', tai padės apgadinti jums priešų techniką, bei juos pačius.

Sunaikinama aplinka - viskas trapu,lūžtama ir keičiama, net Multiplayer režimu.

Žaidimas suteikia didelę laisvę, leidžia pajusti laisvės skonį keliaujant po Afrikos gludumas. Jums nebūtina iškart imti ginklo į rankas. Galite tiesiog pasigrožėti aplinka, o tada kai jau būsite ištyrinėjas viską, pradėti tikrą žaidimo esmę.

Nesivaržykite ištirti šį gigantišką pasaulį ir atrasti viską, ką jis siūlo. Pasitikite bičiulius ir nubauskite priešus bei ieškokite naujų ginklų ir transporto priemonių!

Reikalavimai:

Supported OS: Windows 98SE/2000/XP (only)

Processor: AMD Athlon 2400-3000+ or Pentium 4 2-3 GHz

RAM: 512-1024 MB

Video Card: 128 MB GeForce 4 128 MB to GeForce FX 5950; ATI Radeon 9500-9800 XT

Sound Card: Sound Blaster® Audigy® series

DirectX Version: DirectX 9.0b (included on disc)

CD-ROM: 8x-16x DVD or 32x CD-ROM

Hard Drive Space: 4 GB

Multiplayer: Broadband with 64 Kbps upstream to play (512 Kbps upstream to host 8 players)

Vaizdai iš žaidimo:

f_FarCry2gm_5e3e744.jpg

f_farcry2headm_5538765.jpg

f_farcry22008m_5aaad3a.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, kaip nekeista, tik pradėjau lošt, buvu atplukdytas į kažkokią salą, man davė džipą, ir ginklą. Netikėtai iš toli pamačiau atbėgančius kažkokius padarus. Nemokėdamas dar visko valdyt, kažkaip įlipau į džipą ir lėkiau kiek tik galima į tų padarų pusę. Pasirodo jie puolė mane, todėl taip gaudavos, kad nutrenkdavau puse jų. Tie padarai - ne žmonės. Išlipęs iš džipo, netoliese pamačiau žmonių kūnus bei sudegusi džipą, prie jų gulejo amunicija ir automatas. Deja, jis man nepadėjo. Tie padarai vijosi mane per visas džiungles. bėgau į nežinę, ištiesų buvo baimės jausmas, nes bėgau kuo toliau , bet jie mane vijos, aš karskartėmis atsisukdavau į juos pažiūrėt, tikrai ne pats geriausias vaizdelis , kai esi medžiojamas. Tik vienas pliusas tie padarai bijo vandens, taip juo galima įvyliot į vandenį, kai esi netoli kranto, jie puola ir iššoka, paskęsta ir viena bėda mažiau. Esmė tame, patekau į salą, kur dominuoja kažkokie neaiškios kilmės padarai. Išlindęs prie kranto, pradėjau plaukt, plaukiau iki kito kranto. Ten stovėjo stovykla, kiek mačiau buvo karinis tankas..bet mano rūšies atstovų nesimatė..velgi iš džiunglių išgirdau tu padarų įžimą... jie bėgo link manęs, bet laimei as buvau saugus - vandenyje. Bet norėjos eit tolliau, gal man juos buvo lemta iššžūdyt? Ko tik nedariau, šaudžiau, bėgau, vistiek jie manęs nepamiršo, o amunicijos per mažai, stovyklą saugoma tu padarų...jie beginkliai, tik su reik saugotis jų letenų..Tada mane užkniso ir išjungiau game. tai vat :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, kaip nekeista, tik pradėjau lošt, buvu atplukdytas į kažkokią salą, man davė džipą, ir ginklą. Netikėtai iš toli pamačiau atbėgančius kažkokius padarus. Nemokėdamas dar visko valdyt, kažkaip įlipau į džipą ir lėkiau kiek tik galima į tų padarų pusę. Pasirodo jie puolė mane, todėl taip gaudavos, kad nutrenkdavau puse jų. Tie padarai - ne žmonės. Išlipęs iš džipo, netoliese pamačiau žmonių kūnus bei sudegusi džipą, prie jų gulejo amunicija ir automatas. Deja, jis man nepadėjo. Tie padarai vijosi mane per visas džiungles. bėgau į nežinę, ištiesų buvo baimės jausmas, nes bėgau kuo toliau , bet jie mane vijos, aš karskartėmis atsisukdavau į juos pažiūrėt, tikrai ne pats geriausias vaizdelis , kai esi medžiojamas. Tik vienas pliusas tie padarai bijo vandens, taip juo galima įvyliot į vandenį, kai esi netoli kranto, jie puola ir iššoka, paskęsta ir viena bėda mažiau. Esmė tame, patekau į salą, kur dominuoja kažkokie neaiškios kilmės padarai. Išlindęs prie kranto, pradėjau plaukt, plaukiau iki kito kranto. Ten stovėjo stovykla, kiek mačiau buvo karinis tankas..bet mano rūšies atstovų nesimatė..velgi iš džiunglių išgirdau tu padarų įžimą... jie bėgo link manęs, bet laimei as buvau saugus - vandenyje. Bet norėjos eit tolliau, gal man juos buvo lemta iššžūdyt? Ko tik nedariau, šaudžiau, bėgau, vistiek jie manęs nepamiršo, o amunicijos per mažai, stovyklą saugoma tu padarų...jie beginkliai, tik su reik saugotis jų letenų..Tada mane užkniso ir išjungiau game. tai vat :)

Tai reiškia gana sunkokas žaidimas, reikia nervus pagadinti ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5741 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...