Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Playmod.EU Travian Serveris


Gi3drius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4040 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano manymu su tokiu speedu sandėliai turėtų būti dar 2x didesni. :)

Nepradėkit lošt, nebent max 100 žmonių regged bus. Daug neatlaikys. :) Dar kai toks hostingas tai.. :) Galiu pasakyti serveriai.lt neribotas planas. 20x serverio greitis atlaikė mažokai, na bet mano failai patvarkyti šiek tiek dar. :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gamerx tavo projektas nera geresnis

:Dd Davai įkeliu senus failus, pažiūrėsim. Ir džiaukis kai pas tave nieko nėr dabar tai vaidini kad laikys ilgai, o kaip ištikrų nifiga nežinai.

http://www.travian.playmod.eu/paslaugos.php

Paslaugos puikios, mane žavi. :o Verkti norisi kad "puikus" projektas karius pardavinėja, o gamyba +25% už 5 lt..

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jei nepatinka ir nerasinek pas tave dar ne tokie atsiliepimai

Ir galvoji zmonems idomu zaisti x100 serveryje?

Galiu atsiūsti nemažai citatų kuriems max 50x patinka, o nuo 100 kosmosas. Kai ką tik sukūręs tu NIEKO nežinai apie Travian ir žmones. O čia ateini kariai per ~2 s suvaikšto ir kas iš to? Serveris ilgai nelaikys, aš tau garantuoju iš patirties.

P.S komentarai pas mane blogi nes failai buvo 1 metų senumo ir buginti labai, aš tau dabar duočiau juos pažiūrėčiau kaip būtų :) O dabar kaip gavai su daugybe fixų tai jau mandras, atsigauk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jei nepatinka ir nerasinek pas tave dar ne tokie atsiliepimai

Ir galvoji zmonems idomu zaisti x100 serveryje?

<title>Geriausias is geriausiu - PlayMod.eu</title>

Čia geriausias iš visų ar tarp klonų? Nes šiaip nemanau kad geresnis už kitus :?

Redaguota , nario TheMixiTas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4040 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...