Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

!!!!!!!


-PAWNED-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

DEMESIO VISI, ATSIPRASAU KAD NE CIA RASAU!!

KAIP IR SAKIAU TEN YRA VIRUSAS TAM MODE, PARSISIUNCIAU PATIKRINAU, PAVOGE MANO SLAPTAZODZIUS, ISTRYNE PAWNO.LT, BANDAU VISKA SUSIGRAZINTI.

Žmogaus info:

ROKAS Siaurusevicius

numeris: 37067570445

Gyvena: Dubysa kažkokia..

IP: 213.226.131.133

radau hostingas.in jo patvirtinimus!!!!!!!

KAM IRGI TAIP BUVO, RA6OM I SKYPE: PAWNED55

nukentėję nuo šito rašot man į skypę, pawned55

yra sprendimas geras

koks sprendimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantat apie sutrypimą, aš kolkas taip esu supykęs :) tačiau gi vienas niekaip dar ypač be mašinos nenuvažiuočiau :) Yra žmogus pas mane kuris neseniai isilaikė teises, nusipirko BMW'ą (18metis) žinoma susimest pinigo užpildy dyzelio ir kas arčiausiai paimti. Nuvažiuot ten ne taip kaip jus isivaizduojat galva trupt, visu pirma pasiskambint i BITE ar kur ten su jo ip adresu pasakyt situacija, tūrėtų duot išklotinę ar kažką pan su numeriais užsakovų interneto (jų tevais turbūt) bei adresą. Susiskambini gauni viską, atvažiuoji apsilankai pas juos ir jaigu mažas vaikutis tuomet gali rimtai pasisšnekėti su tėvais kokia situacija ir ką vaikas padarė, o jaigu bahuras tai ką? prašyt kad susimokėtų dbar atlygintų žalą, sutvarkyt jis visko niekaip nesugebės nes man vien dėl pawno.lt taip gruzas ima... na taip o jaigu erelis ten toks, ka pora žuvų duot ir pasiimt ką turi (anonimiškai).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...