instruction

Game: Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Recommended Posts

f_comandm_73284eb.jpg

Command & Conquer 3: Tiberium Wars yra real-time strategija, priklausiusi Westwood, kuria nupirko EA, ir ji 2007 kovo 2d. išleido nauja 3 dalies tesinį 'Tiberium Wars'.

Šis tęsinys nukelia į 2047 karus, kuomet vėlgi kaip ir ankstesniame tęsinyje vykstą nuožmūs karai dėl žemių ir principo, kurio negalima numalšinti.

Vėlgi klausimas 'kas naujo?'

Pasak EA jie stengėsi nenukrypti nuo senesniosios šio žaidimo motinos Westwood, todėl per daug visko nepakeitė.

Nors atsirado nauja istorija. Šiek tiek apie ją:

Tiberium dar žinoma kaip Scrin - nenugalima trečioji frakcija. Tai yra rasė, kuri renka iš visų planetų derlių ir taip išgyvena, kitaip sakant plėšikai. Kartą artėjant prie žemės jie pastebėjo, kad žemėje gyvena dar nepavergti gyventojei, sugebantys apsiginti nuo priešų antpuolių. Tučtuojau buvo sutelkta visa tiberium kariuomenė kuri atakavo žemė, buvo daug visako sunaikinta, o puolė įbauginimo tikslais. Scrin - tai pusiau mechaninės, pusiau panašios i vabzdį būtybės.Scrin pajėgos turi galingą oro flotilę gebantis konstruoti greitai "Stormrider" naikintuvus, sklandydamos "Devastator" karo laivai ir visapusiški "Planetiniai Puolimo Vežėjai", kurie yra gebantys kurti lokalizuotas jono audras.Jų superginklas žaidime yra "susvetimėjimo generatorius", kuris kuria plyšį kosminiu laiku skirtame rajone, piešdamas viską apie jį į gilią erdvę . Todėl metas susiimti, ir apgint žemės vardą, parodykite, kad jūs ne iš šiukšlių padaryti!

Ant single player yra 38 misijos.

Vaizdai iš žaidimo:

f_218487075wim_25b009b.jpg

f_comandsm_f0db8b5.jpg

f_command2m_8b6c8fb.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele