Peršokti į turinį

[GM] TGP-LIFE v1.0.4 (Editas)


xxxpak

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 mėnesių...

1. Pakeičiau prisijūngimo langą. //

2. Sutvarkyta Savininko sistema. (Buvo neveikianti.) //Nebesvaik viskas ten veikė

3. Pakeisti darbų pavadinimai : Gaujos : Ballas ir Groove Street ir iš Dylerių į Prekeivius (Geriau skamba, bent man.//idijotas

4. Pakeistos teksto spalvos.//gal ir nieko :D

5. Ištaisyti keli bugai.//Kokie?

6. Ir dar kelias naujas komandas įdėjau (Tiksliai nepamenu kokias)// nes neįdėjai

7. Išimtos nereikalyngos komandos. (/kickall - iškikina visus. Ir buvo komandą, kur kai parašai, sužino Rcon passwordą. Jinai taip pat išimta)//net nebuvo cmd su kuria duoda rcon

Jūms liko susitvarkyti Admin sistemą. ( Jei norėsit, vėliau sutvarkysiu)//Jei tu idijotas ir nesupranti kad ten viskas veikia tai aš tyliu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Pakeičiau prisijūngimo langą. //

2. Sutvarkyta Savininko sistema. (Buvo neveikianti.) //Nebesvaik viskas ten veikė

3. Pakeisti darbų pavadinimai : Gaujos : Ballas ir Groove Street ir iš Dylerių į Prekeivius (Geriau skamba, bent man.//idijotas

4. Pakeistos teksto spalvos.//gal ir nieko :D

5. Ištaisyti keli bugai.//Kokie?

6. Ir dar kelias naujas komandas įdėjau (Tiksliai nepamenu kokias)// nes neįdėjai

7. Išimtos nereikalyngos komandos. (/kickall - iškikina visus. Ir buvo komandą, kur kai parašai, sužino Rcon passwordą. Jinai taip pat išimta)//net nebuvo cmd su kuria duoda rcon

Jūms liko susitvarkyti Admin sistemą. ( Jei norėsit, vėliau sutvarkysiu)//Jei tu idijotas ir nesupranti kad ten viskas veikia tai aš tyliu..

Supranti Kesa, tas pats buvo ir su SALG modifikaciją, daug kas sutvarkyta bet svarbiausia: "Viskas Veikia normaliai", nežinau kodėl jie taip daro, gal bando reputacija apgailėtina pasikelti. ;D Neusprasi jų, toks šiuolaikinis jaunimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti Kesa, tas pats buvo ir su SALG modifikaciją, daug kas sutvarkyta bet svarbiausia: "Viskas Veikia normaliai", nežinau kodėl jie taip daro, gal bando reputacija apgailėtina pasikelti. ;D Neusprasi jų, toks šiuolaikinis jaunimas.

Man juokingiausia dėl tos admin sistemos. Surišta su auto nusiėminu ir kai per failus užsidedi admin jis iškarto nusiima kai prisijungi, nes nėra galiojimo failo ir visi galvoja, kad čia bugas. Tipo ištaiso ir jaučiasi baisūs scripteriai nors tik sugadina :D

Redaguota , nario Kesa__Sport
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...