Peršokti į turinį

Klausimas del kompiuterio tobulinimo.


WronG-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau paklausti kelių dalykų, kompiuterio technika gal kažkiek ir nusimanau bet ne per daugiausiai. Taigi norėjau paklaust pvž pas mane šiuo metu yra 2GB Ram ir norėčiau dasidėt dar kokius 2 ar 4 GB. Pas mane 2 GB yra 2 plokštelės, 1 plokštelė 1 GB, o jus patartumėt man dasidėt tuos ramus naujus prie tų 2GB ar šytuos esnčius išimt ir įdėt tik naujus? Ir dar norėčiau įsidėt 1 GB Vaizdo plokštę, vietoj 512 MB, tai kiek man reikėtu vaizduškei ir ramams maitinblokio W, kad pavilktu viską? Už atsakymus + REP. :)

Redaguota , nario WronG-
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su ramais nelabai supratau, todėl noriu pasitikslinti, pas tave kiek yra jungčių? Ramams? , antras dalykas vaizdo korta nuo atminties nesužinosi kiek reikia w. Reikia konkrečiai prašyti kokia vaizduške emi. Nes atmintis tai negalia. Dažniausiai pažiūrėjus vaizdo kortos aprašymą googlei gali rasti keik mažiausiai reikia W.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausia, nusakyk savo MB arba motininės, pagrindinės plokštės modėlį. Dėl RAM, dėtis gali bet kuriuos, nesusvarbu, svarbiausia, kad tavo MB išveštų, tam tikrą kiekį tų ramų. O dėl maitblokio 750W -650 W pirk. Dirbs be bėdų. Norint tiksliau, daugiau informacijos sužinoti rašyk skype : antanaxx

Redaguota , nario -*Antanelis*-
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam permoketi už 650-750W maitbloki, jai šiomis dienomis jai nesidedi kokiu 5 HDD, ar panašių nesamonių gali viska išmaitinti nors ir 450 W? Pilnam kompiuterio veikimui žiurint į ateiti galima tiesiog dėtis 550 W, nes stipresni baitblokiai yra skirti grynai žaidybiniams "monstrams". Dėl RAM, tai reikia atkreipti dėmesi į tai koks jų modelis (DDR1, DDR2, DDR3) ir dažnis palyginus su tuo ka gali pagrindinė plokštė ir procesorius, ir geriausias veikimas priklauso nuo to jog RAM turi būti "poromis" todėl jai nori 4 GB, geriau dėti 2 GB + 2 GB, o ne pvž 2 GB + 1 GB + 1 GB, Dėl vaizdo plokštės, tai ne visada ta VRAM atmintis ką nors nulemia, bet taktinis dažnis, jai nieko nežinai apie jį, tada geriau atkreipk dėmesi i prierašus DDR3, GDDR5 ar panašiai.. Jie turi būti aukštesni :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...