Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kuo jus visus tas ,,DayZ" taip patraukė? Praplėskit man akis, nes apie jį nieko neteko girdėt.

DayZ tai yra Arma2 modifikacija :P. Arma2 tai karinis simuliatorius, gal apie jį esi girdėjas? Tai vat, DayZ leidžia grupei žmonių (tikrų žaidėjų žaidžiančių online) susiburti į grupę, dienomis ieškoti maisto, ginklų, šarvų, geros vietos stovykla ir kitokių resursų. Naktį tenka visiems gintis nuo zombių. Zombiai būna kompiuteriniai žaidėjai su dirbtiniu intelektu. Žinoma pasitaiko tokių idijotų, kurie žudo kitus žaidėjus tik dėl to, kad jie turi ginklų, kulkų ir maisto. Bet jeigu susiburtum savo draugų ratelį, arba žaistum ten, kur tokių idijotų nėra, viskas būtų kitaip :). Daugiau info gali pasiskaityti šeip pasigooglines, Steam'e arba youtubei.

Redaguota , nario Black_Ghost
  • Teigiamai 1

DayZ tai yra Arma2 modifikacija :P. Arma2 tai karinis simuliatorius, gal apie jį esi girdėjas? Tai vat, DayZ leidžia grupei žmonių (tikrų žaidėjų žaidžiančių online) susiburti į grupę, dienomis ieškoti maisto, ginklų, šarvų, geros vietos stovykla ir kitokių resursų. Naktį tenka visiems gintis nuo zombių. Zombiai būna kompiuteriniai žaidėjai su dirbtiniu intelektu. Žinoma pasitaiko tokių idijotų, kurie žudo kitus žaidėjus tik dėl to, kad jie turi ginklų, kulkų ir maisto. Bet jeigu susiburtum savo draugų ratelį, arba žaistum ten, kur tokių idijotų nėra, viskas būtų kitaip :). Daugiau info gali pasiskaityti šeip pasigooglines, Steam'e arba youtubei.

Ačiū ir mane katik sudominai :P

Tikrai dėl DayZ tai čia puiku.

  • Teigiamai 2

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

DayZ tai sutrumpintas angliškas žodis Day Zombie. Manau iš pavadinimo iš karto gali suprasti kad bus zombių. Tavo tikslas: saugotis kitu žaidėjų kad jie tave nenužudytu, jeigu turi geru daiktu pvz kulku, arba ginkla be kulku , tu jau ten milijonierius. Turi lakstyti po vietoves, rinkti maista, gerimus. Gali važineti transporto priemonemis.

P.S : Kadangi DayZ yra tik arma 2 modas. Tad gali buti taip kad reikalavimai bus mažesni.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...