Guest Paulius

„Samsung“ ir „Sun“ gamins serveriams pritaikytus SSD kietuos

Recommended Posts

Guest Paulius

cf20092d34800c8c94c5f08032a6a145.pjpeg

Ne taip seniai „Sun“ puse lūpų prasitarė apie ketinimus masiškai pradėti diegti SSD kietuosius diskus į serverius, tačiau partneris, gaminsiantis falsh atmintį, tada nebuvo įvardintas. Paslapties skraistė atidengta, nes „Samsung Electronics“ pristatė savo sukurtus gaminius, pritaikius būtent šiam rinkos segmentui, kaip skelbiama anonse, sukurtus bendradarbiaujant su „Sun Microsystems“.

Šių dviejų gigančių pastangomis buvo sukurta 8 Gbitų NAND flash atmintis su vieno lygio architektūra (single-level-cell, SLC), tačiau standartinius SLC lustus lenkiančius penkis kartus garantuotu įrašymo-skaitymo ciklų skaičiumi į tą patį atminties segmentą. Šis rodiklis yra labai svarbus, nes tarp serverio programinės įrangos ir atminties vyksta intensyvus keitimasis duomenimis, ypač kai atliekama globali paieška ar srautinio vaizdo apdorojimas.

Daugelį metų didžiulės serverių „fermos“ augo, neskaičiuodamos energijos sąnaudų. Pastaruoju metu atlikti tyrimai parodė, kad nemažą serverių priežiūros išlaidų dalį sudaro gaunamos sunaudotos elektros energijos sąskaitos, tad atsirado poreikis tokiose tarnybinėse stotyse diegti taupančius elektros energiją komponentus. „Samsung“ atstovai, palydindami tradicinius ir SSD kietuosius diskus serveriams, pastebi, kad pastarieji šimtą kart ekonomiškiau naudoja elektros energiją, lyginant atliktų duomenų rašymo-skaitymo operacijų skaičių ir tam sunaudotą energiją. Šitaip taupoma energija tiesiogiai, o taip pat sutaupoma ir dėl sumažėjusio poreikio pašalinti perteklinę šilumą.

Saltinis : biz.yahoo.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele