Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4840 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

6730cd0162f5d7674a049f59f86daf0e503.gif

Sveikas,supergames.lt skaitytojau pristatau didele naujiena po tiek daug dienu pagaliau beta starta atidaro ir liberty-life.lt serveris

kviečiu visus užeiti pas mus 18:00 ir ant šio ip: 82.135.154.33:2222 o dabar aprasymas:

Sveiki,supergames.lt lankytojai pristatau projekta Liberty-Life kuriame pajusi tikrą RPG skonį Tai papasakosiu apie kelias serverio sistemas:

  • Užtamsintų langų sistema: su ja kai vaziuosi su mašina galėsi užsitamsint langus ir žaidėjai nematys tavo nick'o.
  • Radijos pavogimo sistema:Su ja galėsi isėsti i kito žaidėj mašina ir pavogti radija (jei masina atrakinta)
  • Narkotiku sistema: Tokioje vietoje galėsi nusipirkti sėklu ir nuvažiavus i kitą vieta jas pasodinti ir per 111min gali išaugti bet kuri narkotinė medžiaga pvz kokainas.

Na va parašiau kelias sistemas dabar parašysiu apie Liberty-Life komanda

  • Tomasz_Moto (Serverio savininkas,scripteris)
  • Justasz_Bmw (Serverio savininkas,remėjas,forumo prižiurėtojas)
  • Evaldas (Mapperis)

Išvardinau visą mūsu komandą o dabar laikas aprašyti darbus :)

  • Policija: Norint i ją istoti reikia turėti 1lygi
  • F.T.B: Norint i ją istoti reikia turėti 1lygi
  • Medikai: Norint i juos istoti reikia turėti 1lygi
  • Taxi:Norint i juos istoti reikia turėti 1lygi
  • Gidas:Norint i juos istoti reikia turėti 1lygi
  • Mechanikai:Norint i juos istoti reikia turėti 1lygi
  • Furistai:Norint i juos istoti reikia turėti 1lygi

Na ką išvardinau visus darbus o dabar paaiskinsiu kaip pradėti žaisti.

Prisijungiant į serverį turėsite išklausyti ilgų apmokymu nes jie bus labai naudingi tai kad patarčiau juos išklausyti. Tada išsikvieskite taxi ir paprašykite kad jus nuveštu į VM arba išsinuomuokite mašiną. Paskui išsilaikę teises turėsite pradėti užsikalinėti pinigus tai jums reikės darbo o jūsu pirmas darbas bus valytojas. Padirbes valytoju ir susitaupęs pinigų galėsi nusipirkti mašiną bet patarčiau pirkti ne pačia lėčiausia o normalią mašinu turgų rasi /gps.Poto jums reikės geresnio darbo tai arba jums teks dirbti kitą darbą be pakvietimo arba ieškoti su pakvietimu tai patarčiau jei ieškote su pakvietimu tai neprašykite adminu o pildykite anketas forume Liberty-Life.lt arba laukite mini atrankų na štai o paskui turėtumėt susigaudyt.

Redaguota , nario eFierro.lt
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Ciulpiu free

Guest Ernish

Parlamento sekmės senuk tau jos reikės.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4840 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...