JumpeR`

Trys paauglių filmai žengia į PC

Recommended Posts

Nerimo ir juokingų nesusipratimų kupinos paauglystės dienos yra gana dažna kino filmų tema, tačiau niekada nevystančios problemos plinta ir kompiuterinių žaidimų pasauly. Paramount Digital Entertainment leidėjai ir Legacy Interactive žaidimų kūrėjai šiandien paskelbė savo planus kurti žaidimus, paremtus trimis klasikiniais paauglių filmais: „Pretty in Pink“, „Clueless“, ir „Mean Girl“.

Romantikai tikriausiai susidomės Pretty in Pink adaptacija PC, kur žaidėjai galės lemti, ar pagrindinei veikėjai Andie sau į poras rinktis patrauklųjį Blaine ar atstumtąjį Duckie. Žaidimas perpasakos filmo istoriją, pridėdamas nemažą puokštę galvosūkių. Paramount pažada, kad žaidėjai savo rankomis lems pagrindinės veikėjos likimą.

Grįžkime į devintąjį dešimtmetį ir jo dvasios gaivintoją Clueless: The Game. Taip, kaip filmo veikėja Cher susižavėjo piršliu, taip žaidėjai turės suvedinėti į idealias poras Cher drauges ir draugus, sprendžiant iš jų pomėgių, būdo ir rūbų. Čia retkarčiais galėsite įsikūnyti net į paties meilės dievo Kupidono kailį.

Galų gale, į PC atkeliauti žada ir Mean Girls: High School Showdown. Jūs, mokyklos naujokas, privalėsite nuversti populiarių merginų gaują, pavadinimu „Plastics“, ir grąžinti mokyklai tvarką ir ramybę. Tik jums spręsti –neperžengti visų socialinių, moralinių normų, ar su ugnimi kovoti ugnimi.

Savo pranešime Paramount Digital Entertainment leidėjai teigė, kad visi trys žaidimai planuojami išleisti dar šių metų pabaigoje. Tuo tarpu Legacy Interactive kūrėjai jau ir anksčiau yra ėmusis filmų adaptacijų žaidimams. Studija jau yra sukūrusi tokių televizijos hitų, kaip „Law & Order“, „The Apprentice“ ir „ER“ PC versijas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Jo butu gerai kad ką nors keistum arba pats ką nors prirašytum.

Aš čia į toleta norėjau tai copy paste :D

Tai reikėjo nubėgt į tualetą grįžt ir toliau rašyt :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Nepagalvojau :D :D

Matosi :D Na ką dabar :P

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele