Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau MMORPG žaidimo silpnam kompiuteriui (laptop)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turbut kaip iš pavadinimo supratot, ieškau MMORPG žaidimą, kuris veiktų ant silpno kompiuterio

kompiuterio informacija:

  • Windows Vista home premium

  • kompiuteris DELL

  • modelis Inspiron 1750

  • Procesorius Pentium® Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz

  • Ram 2 GB

  • Sistema - 64-bit

būtų gerai jei būtų herojaus pasirinkimas, nelabai mėgstu kai būna daug quest'ų, ir būtų visai gerai jei online, bet kad būtų nors ir lietuviškų serverių.

Nesiulykit LoL, Dota, LineAge

Ačiū, už visus pasiulymus duosiu REP :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Metin2, galiu suveikti officialu serveri t.y (mažas dropas,mažas exp) galiu duoti ir gerų privačių serverių (geras dropas,didelis exp,nauji itiemai). Žaidimas iš grafikos nėra jau toks achujienas, bet man netrugdo ir patinka šis žaidimas.

Galetum numesti dideliu rate serveriu? ir dar gali isbandyti War of the Immortals.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

RuneScape nelabai kažkaip jį suprantu, ir taip nelabai patinka.

MuHobby tai žaidimas kaip ir už pinigus, kreditu prisiperka, ir stovi max'ai, o pačiam tai ilgai vargt kad pasikelti.

Metin žaidžiau gal 9metų :D Nieko ten nesuprasdavau, bet kai atsimenu tai fainaa budavo..

Tai dėl metin2, gal žinai serverį kur lietuvių būtų daug? Ir kad lengvai keltis? Nes noriu prisiminti viską, o tada jau į MIDUS eiti ;)

VISIEM AČIŪ UŽ PASIULYMUS, GAVOT +REP. LAUKIU DAR ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Geriausias - Metin2, visus tavo reikalavimus atitinka. Herojų pasirinkimas, skillai, PvP, visiems kompiuteriams, patariu Avatars2 serverį, ten žaidžiu aš ir kitas lietuvis. Aš - XxEvelinaxX, kitas lietuvis - xPatrikasx. Labai geras žaidimas, patariu žaist Avatars2, įdomiausia ten.

Avatars2 - privatus serveris, nėra taip, jog per 10min gausi max lvl, čia yra saikingai, keliasi normaliai. Per 3d pasiekiau 73lvl, mage per ~3h 49lvl. Nėra daug questų. Labai įdomu viskas, PvP, PvM, ir daug kitų dalykų. :) VISI ATEIKIT AVATARS2, Red kingdom, KURSIM LIETUVIŲ KOVOTOJŲ KLANĄ!

Redaguota , nario Evelina Nesvarbu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias - Metin2, visus tavo reikalavimus atitinka. Herojų pasirinkimas, skillai, PvP, visiems kompiuteriams, patariu Avatars2 serverį, ten žaidžiu aš ir kitas lietuvis. Aš - XxEvelinaxX, kitas lietuvis - xPatrikasx. Labai geras žaidimas, patariu žaist Avatars2, įdomiausia ten.

Avatars2 - privatus serveris, nėra taip, jog per 10min gausi max lvl, čia yra saikingai, keliasi normaliai. Per 3d pasiekiau 73lvl, mage per ~3h 49lvl. Nėra daug questų. Labai įdomu viskas, PvP, PvM, ir daug kitų dalykų. :) VISI ATEIKIT AVATARS2, BLUE KINGDOM, KURSIM LIETUVIŲ KOVOTOJŲ KLANĄ!

Reiktu gal pabandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...