Peršokti į turinį

[Dovanoju] Dizainų .PSD


Memory

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu žinai kai žmogu šuniu vadini tai manau tai skamba kaip įžeidimas :)

:DDDDD Kad čia šūdu, mėšlu pavadinti, suprantu. Bet gyvūno vardu žmogų pavadinti tikrai nėra įžeidimas ar šlykščiai skambantis žodis. :D Mane galit vadinti Šuniu, tigru, lape, vilku, man tai nėra įžeidimas, o šiaip aš nesuprantu žmogaus psichikos jei jam tai kaip įžeidimas skamba. Vis dėl jei tai jam įžeidimas tai tada nevadinsiu jo šuneliu ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDD Kad čia šūdu, mėšlu pavadinti, suprantu. Bet gyvūno vardu žmogų pavadinti tikrai nėra įžeidimas ar šlykščiai skambantis žodis. :D Mane galit vadinti Šuniu, tigru, lape, vilku, man tai nėra įžeidimas, o šiaip aš nesuprantu žmogaus psichikos jei jam tai kaip įžeidimas skamba. Vis dėl jei tai jam įžeidimas tai tada nevadinsiu jo šuneliu ;D

Nu va nevadink ir visi gyvensim laimingai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nachi per daug sau leidi,kiek pastebėjau pradėjai labai reikštis forume.

-

Apie dizainus tai įdomaus savotiškumo stilius man asmeniškai patiko, šaunuolis kad daliniesi.

-

Kažkas minėjo dėl php-fusion, jog jau yra pabodęs.Su šituo sutiksiu,bei jeigu gerai koduoji,arba užsisakinėji kodavimo paslaugas iš kokių patyrusiu koderių

galima padaryti iš dizaino daug ką, ta patį jūsų html, gali pasidaryti vvp. Ant tam tikro varikliuko išimt pora detalių nėra sunku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...