Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

N-LIFE.LT Musam rekordus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Seiki visi mieli supergames.lt lankytojai

Noriu trumpai pristatyti naują sa-mp serverį

Serverio modifikacija yra platinta, bet mes ją tobulinam ir editinam. Mapp darbai atnaujinami kiek vieną dieną.

Serveris iš pradžiū gali atrodyti eilinis, bet kaip ir sakiau mes jį keisim ir po laiko jūs jo neatpažinsit kas per do modifikacija buvo

Serverio zemelapis San-Fierro

Na serverio administracija yra labai mandagi ir rūpestinga, jei kilo bėdų jūs galite kreiptis į juos ir jie mėlai jums padės.

Serverio Rekordas buves: 16

Sitas serveris startavo: 2013-03-04

Visi, zmones buvo istrinti ir pradedam per naujo.

Serverip ip adresas: gta-host.lt:6667

Serverio tinklapis www.n-life.lt

Serverio svetaines pavadinimas: n-life.lt

Serverio darbu nelabai pamenu bet surasysiu:

Serverio darbai:

Taxi

Medikai

Mechanikai

Dyleriai

Policija

Furistai

Gaujos

WestSide

Angberboss

Serverio Administracijos Vardai

Minde_Sport Savininkas

Duviux_Extazy Savininkas

Just_Aimas DPKT

Serverio administracijos skype:

Minde_Sport – skypeminde1

Daviux_Extazy – duvis11

Serverio eilerastis

Buvo laikai, kai tu bėgdavai iš pamokų namo, įsijungdavai sa-mp’ą ir mėgavaisi žaidimu, nes kaskartą tu vis galėdavai atrasti kažką naujo, kažko ko dar nematei ar nebuvai išbandęs, tai buvo žaidimas, kuris suteikdavo daug laimės kiekvienam… Bet tie laikai baigėsi, dabar tu nebeskubi namo nes žinai, jog nuėjąs į betkokį serverį išvysį tą patį vaizdą, kokį jau matei vakarykščiame serveryje…Atrodė tai jau bus pabaiga, bet štai lyg iš niekur nieko atsirado serveris, kuris priblokš jus savo unkikalumu.Tai n-life.lt San Andreas SanFierro gyvenimo. Projektas buvo kruopščiai kurtas ilgą laiko tarpą nuo pustusčio kodo.Naujas gyvenimas, nauji mapp’ai, unikalus GM ir visą tai rasi tik užsukęs į n-life.lt

Informacija apie serverį.

Serveryje bus darbo daug tiek naujokui tiek jau seniasniam žaidėjui. Bet galiu jus užtikrinti visi serverio žaidėjai bus šiuo metu nauji nuo starto.Serveryje bus emigracijos, bet neišsigaskite. Emigracijos bus atliekamos tik praėjus dviejoms savaitėms po serverio atidarymo, kad nesupultų visi iškarto emigruoti iš kitų serverių ir neturėtų visi begalės pinigų bei patirties taškų.n-life.lt serveryje tikimes jums nepasidarys nuobodu, nes serveryje bus aktyvi ir rinktinė administracija. Daugybės eventų, kad jums žaidimas smagėtų bei begalės konkursų iš serverio parduotuvės. Taip pat serveryje bus įdiegta daug nauju sistemu, jūsų žaidimo kokybei pagerinti ir dar daug daug visokių naujovių kurias galėsi sužinoti apsilankęs mūsų puslapyje, kuriame apsilanko 30-35 žmonės per dieną.

Dar viksta atrankos i pavaduotojus

Na ir viskas manau šiam kartui užteks laukiame jūsų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...