JumpeR`

PT Boats: Knights of the Sea

Recommended Posts

PT Boats: Knights of the Sea – ilgai kuriamas hibridinis jūrų mūšių simuliatorius/strategija. Žaidimas, kuris jau kuriamas šešerius metus, leis jums pažvelgti į II Pasaulinį karą iš Sąjungininkų, vokiečių ar Tarybų Sąjungos perspektyvos. Kiekviena kariaujanti pusė turės savo atskirą kampaniją su daugybe misijų, kur kiekvienoje teks kautis galingais karo laivais už savo šalį. Įdomu tai, kad PT Boats: Knights of the Sea galite žaisti tiek kaip realaus laiko strategiją, duodami komandas šešių laivų flotilei, tiek kaip simuliatorių, vadovaudami vienam laivui.

Žaidimą kuria ir leidimu rūpinasi Akella, o kaip galite spėti iš užsitęsusio kūrimo proceso, kūrėjų komanda siekia sukurti labai stiprų žaidimą, nesvarbu kiek tai užtruktų. PT Boats: Knights of the Sea labai detalus. Pavyzdžiui, simuliatoriaus rėžime iš trečiojo asmens perspektyvos galėsite matyti netik tai, kas darosi aplink jūsų laivą, bet ir kaip jūreiviai vykdo savo pareigas: ruošia priešlėktuvinius pabūklus, vairuoja laivą ar šveičia denį. Nustebsite, bet galėsite „nusileisti“ ir į pirmojo asmens perspektyvą, kas gerokai primins pirmojo asmens šaudyklę. Galėsite vaikščioti, tyrinėti laivą, reguliuoti variklį, vairuoti laivą ir net sėsti už sunkiųjų pabūklų vairalazdės.

PT Boats: Knights of the Sea tikrai turėtų patikti užkietėjusiems simuliatorių fanams. Žaidimas planuojamas išleisti šių metų pabaigoje.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele