Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SAVG.LT SU NAUJU IP!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas Invis? ;D nežinai tai nesakyk.

Debilas ar kas tau yra *Myliu SuperGames.lt* mūsų steigėjai VPS Užfiksavo Jo ip jei ka ir viskas jau aišku.Nekalbu apie tai kad į ts atėjom ir paklausėm kad jis su pora draugeliu laužė tad pats nežinai kas buvo ir ne į tema čia rašai nieko nežinodamas tad tau - rep už free post :DD

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Debilas ar kas tau yra *Myliu SuperGames.lt* mūsų steigėjai VPS Užfiksavo Jo ip jei ka ir viskas jau aišku.Nekalbu apie tai kad į ts atėjom ir paklausėm kad jis su pora draugeliu laužė tad pats nežinai kas buvo ir ne į tema čia rašai nieko nežinodamas tad tau - rep už free post :DD

Tu debile, gali save vadinti tokiu gerai? atvažiuočiau tyliai sedėtum, ir kas iš to -rep? pats imk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Debilas ar kas tau yra *Myliu SuperGames.lt* mūsų steigėjai VPS Užfiksavo Jo ip jei ka ir viskas jau aišku.Nekalbu apie tai kad į ts atėjom ir paklausėm kad jis su pora draugeliu laužė tad pats nežinai kas buvo ir ne į tema čia rašai nieko nežinodamas tad tau - rep už free post :DD

Nu tai gerai, jeigu aš laužiau priduokit mane į cert.lt, kiek galit kaltinti mane beprasmiškai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu patykėk, aš irgi pripratau, dar ne tokių esu mates.. Tiesiog vistiek nemalonu, kai kažkoks pusprotis kaltina mane kvailais dalykais.

O ar pats nesakei vienam žmogui Julius_Bosh per ts kad dosinai ką tai *Myliu SuperGames.lt* gal į ts ateinam ir pakalbam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas_Popas kai tu pacanas "vierchas" per laidą normaliai negali šnekėt,rng turėjo priežasčiu uždaryti savg senai turėjo užsilenkt ir tikrai neatsilaikys po keliu dienu.Kaltini visus nes pats supranti kad tiesą sako ir tavo tie "dx,*Myliu SuperGames.lt* molis tylėk" yrodo kad tiesą žmonės sako ir tu negali su jas susitaikyt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...