Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LRMG.lt - Grįžtam su naujais tikslais!


Pyazo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Manau daug kam buvo keista kodėl uždariau projektą... hmm... Norėjau pailsėti nuo žaidimo, nuo kompiuterio, bet taip jau gavosi jog jau antra savaitė sergu :/ Na ką padarysi, nusprendžiau viską apgalvojąs sukurti kažką kur žaistų tikrai labai daug žmonių. Bet ko gi man reikės? Reikės truputį laiko, maždaug mėnesio per kurį sukursiu nuostabią GRP kaimelių modifikaciją. Jau turiu visą idėją, stengsiuosi neprikišti bereikalingų sistemų kuriomis jūs nesinaudojat, o tiesiog jos apkrauna serverį. Stengsiuosi, kad jūs pasiūlytumėte man ką padaryti ir aš tai padarysiu! Ketvirtadienį, t.y. rytoj 2013.03.14 įvyks forumo startas, kurio metu tikiuosi sulaukti daug jūsų dėmesio, nes jau bus įdėti atnaujinimai :) Taip pat yra renkama komanda, moki ką nors? Rašyk į skype: karoljekaz labiausiai šiuo metu reiktų mapperių, gfxerių. Puiki proga suspindėti gerame projekte ;)

Sekmės visiems, iki rytdienos 19:00!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...