Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

WWW.FOUND.US.LT [naujas serveris]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

taigi šiandieną papasakosiu apie puikų projektą www.found.us.lt. Nepasikortosiu rašydamas kaip kiti serveriai "šis serveris išsiskiria puikia bei sukalbama administracija ir unikalumu' šitas projektas išsiskiria tuo jog mes nesiekiam pelno tiesiog norim jums dovanoti kuo geresnę žaidimo kokybę. Na mūsų serverio komanda sudaro kolkas du žmonės savinikas ir administratorius.Šiuo metu turime du serverius ir tinklalapį taigi trumpai apie juos:

Tinklalapis:

Adresas: www.found.us.lt

VIP pirkomo paslauga: http://www.found.us.lt/sms/

ADMIN pirkimo paslauga: http://www.found.us.lt/sms/

AMXbans: http://found.us.lt/amxbans/ban_list.php

Forumas: greitu laiku

PUBLIC:

IP: cs.found.us.lt:27015

Vietų skaičius: 32

Žmoniu pastovumas: 3-4 žaidejai nuolatiniai

Trumpas aprašymas: Pabėge nusikaltėliai Teroristai, kuria savo grupuotes ir terorizuoja taikius žmonis. Žmonis skuba ginti Armijos daliniai, kurie stengsis visom jėgom apgindti Lietuva. Tai tada prasideda krauja kaitinanti kova, kuri pareikalauja daug aukų, kurios kartais būna ir beprasmės, bet Armijiečiai nepasiduoda lengvai ir kovoja iki galo, visas 25 min, kol keičiasi kovos vieta.Armijai padeda ir Privilegijuoti kariai turintys VIP laipsni, kurie gauna amunicija, visa įranga nemokamai. [Daugiau pamatysit serveryje...]

Call of duty

Serveris atidarytas 2013-03-12 tad mielai kviečiame užsukt

IP: cs.found.us.lt:27016

Vietų skaičius: 32

Žmonių kolkas nėra todėl nes serveris neseniai atidarytas

Trumpas aprašymas: Serveryje naudojamas XP modas, uz kiekviena nuzudyma gauni tam tikra xp skaiciu (Priklauso nuo priesininko lygio), keldamasis lygius gali kelti viena is statusiniu variantu, i kuriuos ieina žala, gyvybė, gynyba ir taipogi greitis. Serveryje taipogi yra itemai(Daiktai) kurie gali suteikti ivairių patobulinimų, palengvenimu tokiu kaip žalos pakėlimas, gyvybių pakėlimas ir pan. XP yra saugomas ant nicko, todėl noredami išsisaugot xp turite užsiregistruoti žaidime rasydami /reg. [Daugiau pamatysit serveryje...] Kviečiame užsukti:)

Kviečiame užsukti:)

Jei turit pastabų prašome parašyti į atsakymus. AČIŪ :)

Savininko skype:mynde223

Administratoriaus skype:gambro.jasikevicius

P.S. kilus betkokiems klausimams kreipkites i adminsitratorių neapkraukite savininko skype žinutėmis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...