Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RG.LT Jau startavo 16:25 užsukite!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu pradedam, atejau i serveri, ziuriu LTG modas, pyst atgetino mane, pasiuliau viena pasiulyma ir klausiu ar moki mappint, jis atsake, kad moka ir klausiu ar moka scriptint, sako jo, sakau ka cia suscriptines esi, nu zodziu vaikas ant savo bazaro vartytis pradejo, tol kol man bano neipiso, zodziu iskarto sakau galit net neiti i sita serveri :D

98cc60394944fb141bbf612f662d4060187.png

kaip graziai Lietuvos vaikai kalba, pasaka, po situ zodziu banas buvo man :D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu pradedam, atejau i serveri, ziuriu LTG modas, pyst atgetino mane, pasiuliau viena pasiulyma ir klausiu ar moki mappint, jis atsake, kad moka ir klausiu ar moka scriptint, sako jo, sakau ka cia suscriptines esi, nu zodziu vaikas ant savo bazaro vartytis pradejo, tol kol man bano neipiso, zodziu iskarto sakau galit net neiti i sita serveri :D

98cc60394944fb141bbf612f662d4060187.png

kaip graziai Lietuvos vaikai kalba, pasaka, po situ zodziu banas buvo man :D

Nereikia platinti savo serveriuko per žinutes visiems, dar vaidini geruti čia.

Redaguota , nario darkguy1125
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...