Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatymas Camelion ^^


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames forumo lankytojai, taigi aš ir nuspredžiau prisistatyti!

Mano vardas Justas, man yra 17 metų esu iš Kazlų Rūdos(Marijampolės apskritis), lankau gimnaziją ir esu 11 klasėje.

Tai pat lankau sporto klubą, bet dabar pertrauką padariau po lengvos traumos po varžybų, tai pat užsiimu pawno nuo maždaug 2010, na aišku pradžia programavimo buvo tokia pakeiti tekstą, komandos pavadinimą ir jau laimingas sėdi ir sakai, kad čia tavo serveris.. :D

Dar moku dirbti su tinklapiais, instaliuoti hookus, juos prižiūrėti, na čia kas tik nemoką to.. Dar tai pat dirbu ir su MTA nuo 2010 metų, per tą laiką išmokau dirbti tikrai neblogai,visada dirbau su MTA 1.1.1(seniausiu), nes aš prie jo pripratau jau ir tie nauji man nepatogūs.

Pats šitam forume dalyvauju jau nuo 2010 metų rugsėjo mėnesio. Mano seni vartotojai šiam forume yra anton ir Justis000 (seniausias 2010).

Na SA:MP srityje Lietuvoje nežinau ar esu labai žinomas, bet manau daugelis turėtų mane žinoti.

Na tai toks mano trumpas pristatymas jums, tikiuosi sutarsim visi!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...