Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gamepad ?


Stivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na Nežinau Stivi antras geriau atrodo ,bet jo kaina ir gražesnė Šeip Tokį panašų turiu nemegėjas aš jų

Patarimas: Pirk Vairą ir atsisiūsk NFS 2012 Vairo kaina gera bet ekstrymas tai.... :)

Turiu vaira pusiau toks geras vairas ;D. Tai reik man Gamepad

Topo centras > Hama > 35-40lt ir atlaikys 3 metus. (pas mane laiko :D)

Reiks pažiūrėt :)

Redaguota , nario Stivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Taip pagalvojau, kad ir man reiktu pulto. Parsisiunciau "Pure" palakstyt, ziuriu kad su klaviatura nelabai ten ka be padarysi :D Noreciau papigiaisko, nes nemanau kad teks daznai ji naudot, bet kad maloniai spaudinetusi tie mygtukai, ir pultas butu patogus laikyt rankoi. Kazkas pan i SEGA pultus, prisimenat tokius?

Sega_Genesis_Controller_by_The_Penciler.png

Tiesiog fantastiskai patogus. Idomu, jei tokie yra, ar patogus bus jie zaist PC zaidimus..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip pagalvojau, kad ir man reiktu pulto. Parsisiunciau "Pure" palakstyt, ziuriu kad su klaviatura nelabai ten ka be padarysi :D Noreciau papigiaisko, nes nemanau kad teks daznai ji naudot, bet kad maloniai spaudinetusi tie mygtukai, ir pultas butu patogus laikyt rankoi. Kazkas pan i SEGA pultus, prisimenat tokius?

Sega_Genesis_Controller_by_The_Penciler.png

Tiesiog fantastiskai patogus. Idomu, jei tokie yra, ar patogus bus jie zaist PC zaidimus..?

Mhh man tai nelabai man reikia kad butu tie du kamuoliukai kaip pelite naudot ;D o ju čia nėra

Čia labiau naudojamas kaip mario, racing games ir t.t. bet ne šustriem žaidimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusipirkau HAMA gamepad prisijungiau prie pc ir krc žaidai neina lošt ant gamepad nustatymai net neleidžia ... :| Nesprantu kodėl ???

O driver'iai normalei isirase? Bandei PC perkraut?

Nes man iskart irgi neveike, perkroviau PC, viskas stebuklingai pradejo veikt. Tik ziurek kad zaidime butu paprasto Gamepad nustatymai, o ne XBOX pultelio, nes jam reik atskiros programos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...