Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Party GFX


Guest Guest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Guest

Rytoj bus :) Nes šiandien truputį daugiau skirsiu laiko ir pasėdėsiu prie darbo [headphones.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 100
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Guest Guest

Ir štai pristatau 3 dienų darbą,skaičiuojant valandomis sėdėjau 7h... Laukiu kritikos,pagyrimų ir vertinimų!

MethodMan.jpg

Jei dėl rėmų ką sakysit tai patylėkit [lmao.gif] Nes ten taip turėjo būti,tai mano fantazija [headphones.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest s!cK

Na netikiu kad tavo toks galetu but sig :| nes sitam sige per daug darbo ideta ir nera nei Party art arba nors Party :| sry :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Nesirašiau Party,nes kurti darbą šiek tiek padėjo draugas kuris,tai jau dar 3metai... Iš jo beveik viską išmokstu [headphones.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Draugas padėjo sukurti tekstą,nes man nelabai gaunasi... Tau atrodo taip... Aš ką tik pradėjau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
Guest Guest

Na sorry už double post'ą žmonės... 2 nauji darbai

Mano geriausias:

KGsigg1.jpg

Ir šiek tiek ant greito kurtas,nes paprašė draugas,čia tipo banneris [lmao.gif] :

1192391174_426xnere.gif

Laukiu vertinimų,komentarų ir kritikos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sorry už double post'ą žmonės... 2 nauji darbai

Mano geriausias:

KGsigg1.jpg

Ir šiek tiek ant greito kurtas,nes paprašė draugas,čia tipo banneris [lmao.gif] :

1192391174_426xnere.gif

Laukiu vertinimų,komentarų ir kritikos

Na apie baneri nieko nesakysiu nes ten viskas blogai, spalvos blogos nesuderintos tekstas default ir tas mirguliavimas blogai apdirbtas, ir pastebejau kaireme sone virsui kai mirgsi atsiranda kazkokia LQ deme, ja reiketu tikrai pasalinti.. O apie ta "geriausia" tai jau sakiau seniau:tie kryziukai truputi per dieli, o tie splater brushai per ryskus reikia opacity pamazinti ir lightingas ar kas ten tokio ant focialo netinka VISISKAI, nuimk ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

2 nauji darbai,šitas kažką bandžiau kaip Insect nukopint,bet jaučiu nelabai :D

Flea.jpg

O čia baneris draugo muzikos svetainei

headeris.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Flea kazkoks grubus, reiketu gal koki topaz imesti biski. Ir tie kringeliai tai jie yra truputi LQ o tu dar ant ju lightinga dedi! Geriau reikejo paslepti ji kurnors i tamsesne vieta nes tikrai ne kaip atrodo ir dar tekstas nelabai (ziuriu bedos su tekstu tau :D). O baneris tai tikrai geresnis negu praitas bet tas sviesus didelis rutulys prie mergos tai nelabai o siaip "BRUSHED" :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
Flea kazkoks grubus, reiketu gal koki topaz imesti biski. Ir tie kringeliai tai jie yra truputi LQ o tu dar ant ju lightinga dedi! Geriau reikejo paslepti ji kurnors i tamsesne vieta nes tikrai ne kaip atrodo ir dar tekstas nelabai (ziuriu bedos su tekstu tau :D). O baneris tai tikrai geresnis negu praitas bet tas sviesus didelis rutulys prie mergos tai nelabai o siaip "BRUSHED" :D.

O merga graži? [lmao.gif] Nes nežinojau,daug buvo nesumąsčiau kurią imt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Oi dar man tobulėt ir tobulėt :)

Naujas darbas stosiu su juo į kovą prieš ką nors nes mano manymu jis geriausias:

ciara1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Paklausiau šiek tiek tavęs,tai va dar vienas darbas su mergina:

Gražioji Alba v1:

albav1.jpg

Alba v2(šiek tiek švelnesnė versija):

albav2.jpg

Ir dar kažkokią mergą radau,tai avatarą padariau [lmao.gif]

merga_avatar.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paklausiau šiek tiek tavęs,tai va dar vienas darbas su mergina:

Gražioji Alba v1:

albav1.jpg

Alba v2(šiek tiek švelnesnė versija):

albav2.jpg

Ir dar kažkokią mergą radau,tai avatarą padariau [lmao.gif]

merga_avatar.jpg

Nu ir vel tu su lighting persistengi! 2 geresnis nes maziau lighting biski ir geresne kokybe, bet uztat tekstas levas! Lighting turi nusileidineti is virsaus i apacia ir apsviesti focialo galva ar koki pagrinda, virsui turi buti ryskesnis taskiukas ir jo sviesa turi eiti silpnejanciai zemyn. O avataras tai tik sumazinta nuotrauka ir stroke uzmesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...