Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Party GFX


Guest Guest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 100
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Guest Guest
Siaip geriau sakyti darbu blogasias puses tada zmogus bando tas blogas klaidas istaisyti ir taip labiau tobuleja. Siaip tekstas visur levas RYTO userbare nesiderina spalvos ir taip pat kitame userbare. Reikia skaityti daugiau tutu ir tikrai patobulesi daugiau. Pabandaysiu savo gfx galerija kelis darbus ideti ;)

Nors vienas žmogus man atvėrė akis... Dėkui Insect,eisiu apsišviest(pasakaityt) aišku man iki tavęs dar toli,bet... Dar kartą dėkui einu bandyt ko nors naujo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia vadini gfx? Cia tik renderis ir paternas o ten sone paveiksliukas su stroke visi levi tad nevertinsiu balais.

Pats žinau ir ką tu tuo nori pasakyt? Aš nesilyginu su tavim,pats dirbu tik tai 2 dienos ir kažko geresnio tikrai man dar neišeis

Nors dirbi tik 2 dienas,bet as noreciau taves paklaust, kaip tu tas linijas darai ant paveiksleliu? Va tokias

---> /////////////////// [bounce.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
hm... party kur dingo tavo gfx??? jau nebedirbi prie ps? [eyes.gif]

Tiesiog dabar laiko neturiu [hamer.gif] Kitą savaitę bus [giggle.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant raulio tie taskiukai ir visi bruksniukai nelabai tinka kazkaip jei butu svaresnis tai butu graziau ir ant raulio textas sucks. Ant bokinio lightingas blogas ir tekstas per didelis ir siaip levas tekstas. Ir andriano tie balti bruksniai ne i tema bet tekstas visai neblogas. Vienu zodziu reikia dirbti kad butu svaresnis darbas ir su tekstu dar daug dirbti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Dėkui už kritiką,cTrL,daugiausia darbų sukurta tomūsui arba kitiem draugam,bet štai Raul v2 (Šiek tiek ryškesnis Raul)

raulxg1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
As turejau galvoje ne sviesesni o svaresni be jokiu bruksniuku taskiuku ir t.t. ir teksto visiskai nepakeitai jis sucks.

Žinau,man tie brūkšniukai,taskučiai kaip tu sakai patinka :) Ir nieko daugiau nekeisiu,ko tu nori iš savaitę dirbančio su PS žmogaus? Tavo darbam tikrai neprilygstu,nes tu kuri žymiai ilgiau negu aš [eyes.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

3 valandų darbas ;) su pertraukėlėm,nebuvau mokykloi,nes tingėjau šiandien :D Tai padariau :)

Užsakovui daryta,su jo mėgstamiausiu reperiu:

snoop.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...