Peršokti į turinį

Max Payne 3.

Shiftas

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3665 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pas mane seniau ve┼żdavo max payne 3. o dabar ka┼żkodel ┼żaidimas ─»sijungia ir u┼żstringa ant filmuko med┼żiagos prad┼żioje. gal ┼żinote kame beda? Band┼żiau atsinaujinti vaizdu┼ík─Ö vistiek tas pats. Pas Mane 2GB ramu, viskas yra ko praso minimaliems reikalavimams. Tai net nebe┼żinau ka daryti, o jau senei ┼żaides, tai noriu pa┼żaisti j─». ┼Żaidimas veik─Ś ant senesniu cracku 78 cracku veik─Ś kaip zaidziau, o dbr 113 crackas. Visk─ů gerai ira┼íau ir man paleidzia, bet uzstringa pacioje pradzioje kaip rodo ta filmuka. a┼í nor─Ś─Źiau pakeisti i pra┼í─Źiausia grafika, bet nerandu kur, ten tik social club.

+r3p duosiu.

Redaguota , nario Shiftas
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3665 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...