Peršokti į turinį
Negalima pra┼íyti ar platinti betkoki┼│ ┼żaidim─ů (multiplayer) palengvinan─Źi┼│ program┼│ ir script┼│! Kitaip bus taikoma 1.21. taisykl─Ś

[FS] 3D kinas

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3656 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

5237a5d2cff61bf079a1499c50655dcc460.png

f7d3ddc7892076a992b05eef5cbf9f0d992.png

5173fa0a2a1576e2e0cc5dbcdb76bd16685.png

3D Kinas

Apra┼íymas: 1 foto- ─»─Śjimas ir kur randasi(┼żi┼źr─Śti minimap) 2 foto- kaip atrodo vidus 3 foto- VIP vietos.

Fs trauktas i┼í sa-mp.com forumo. Mano i┼íverstas(be LT raid┼żi┼│). Galite ─»eiti ir i┼íeiti i┼í Kino. Yra paprastos vietos ir yra VIP vietos. Ekrane rodys vaizdus i┼í lenktyni┼│ arenos. ─«─Śjus prad─Śs groti ka┼żkokia radija(galite nusistatyti savo).

Siuntimasis:

http://adf.ly/KXW22

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

─îia irgi tip top i┼í samp.com net foto nesugebat patys padaryt u┼ż Copy Paste tikrai ned─Ś─Źiau REP dar kai i┼í tokio ┼żinomo puslapio kopina...

I┼íver─Źiau ─» lietuvi┼│ kalb─ů ir ─»d─Śjau savas fotkes, idiote, beto ne d─Śl rep keliu. Gi net para┼íiau kad i┼í sa-mp.com forumo imtas

Nuoroda ─» komentar─ů

Nu tai kad para┼íei, kad i┼í samp.com? Ir foto tikrai ma─Źiau tokias pa─Źias gali ─Źia nemeluot. Eik medal─» nusipirkt kad ─Źia id─Śjai jei jau taip gini kazkoki FS kursi net ne tavo... S─Śkm─Śs su tokiu supistu po┼żi┼źriu ─» komentarus.

Nuoroda ─» komentar─ů

FS kurta ne tavo... http://forum.sa-mp.c...ad.php?t=415573 Tobul─Śk ┼żmogau...

Tai aišku kad ne mano *Myliu SuperGames.lt*, gi sakiau kad ištrauktas iš sa-mp forumo ir mano tik išverstas.

Nuoroda ─» komentar─ů

Nu tai kad para┼íei, kad i┼í samp.com? Ir foto tikrai ma─Źiau tokias pa─Źias gali ─Źia nemeluot. Eik medal─» nusipirkt kad ─Źia id─Śjai jei jau taip gini kazkoki FS kursi net ne tavo... S─Śkm─Śs su tokiu supistu po┼żi┼źriu ─» komentarus.

Nu tai kad parašei, kad iš samp.com?

Kad paskui tokie neverkt┼│, kad ne tavo fs.

Ir foto daryta mano, gi *Myliu SuperGames.lt* pa┼żiur─Śk para┼íyta 3D KINAS Tai negi ka┼żkoks i┼í sa-mp anglas lietuvi┼ík─ů ─»d─Śs? *Myliu SuperGames.lt* mastykit :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Ai, galvojau ka┼żkas su adf.ly tau blogai :) Ne┼żinau nesinaudoju a┼í kitokiais gal kas kitas ─»kels, nes a┼í i┼ítryniau i┼í kompo ┼íit─ů, o man irgi neduoda i┼í failai.lt, u┼żsib┼źgino :DD

Nuoroda ─» komentar─ů

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3656 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...