Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SAVG.LT [SIEKIAM REKORDO]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Gal Žaidžiate SAMP?

Norių jūms pasiūlyti jau virturi rimtą serverį

Pakviekeme vakar 69 žaidėjų skaičių, gavome daug daug prizų.

Taigi Norime sumušti 70 - 80 ar ne 90 žmonių skaičių jeigu tai pasiektume

Būtų Labai labai dideli prizai, taigi nedelsk junkis IP:79.98.27.116:8012

Savininko Skype rgponline.lt

Ačiū už dėmesį. Laukiame jūsų serveryje. Daugiau INFO į PM

Redaguota , nario Ponas_Popas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

debile cia originalas durniau tu mazas... kurtas nuo 0 o daugiau buvo paplatinti jo gm bet su mysq tad niekas netriso..

1. Neesu mažas vaikas kaip tu, tai kalbėk už save.

2. Man pohui, bet čia gryna SARG kopiją, ir čia tikrai ne nuo 0 kūrtas, nes jūsų "SCRIPTERIS" nieko nemoka programuot.. Net nesugėbą paprasto bugo sutvarkyt, dėl kurio galima servą atjungt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Neesu mažas vaikas kaip tu, tai kalbėk už save.

2. Man pohui, bet čia gryna SARG kopiją, ir čia tikrai ne nuo 0 kūrtas, nes jūsų "SCRIPTERIS" nieko nemoka programuot.. Net nesugėbą paprasto bugo sutvarkyt, dėl kurio galima servą atjungt :D

cert.lt užfiksuos tave vaike pagaus ir lauk šaukymo į mentine :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

cert.lt užfiksuos tave vaike pagaus ir lauk šaukymo į mentine :DD

Hahaha, dėl supisto SA-MP į cert.lt , dar vienį debilai.. + Čia jūsų kaltę, kad nemokat ištaisyti ir pridirbat spargų :) tai kad man nieko nebus, nes čia jūsų bėdos. :))) Tai kad tylėtum jei nežinai. Man liberty-city.lt ir grąžino cert.lt bet kažkodėl jau menėsi laukiu ir nieko nesulaukiu Ohhhh :// Apgailėtiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hahaha, dėl supisto SA-MP į cert.lt , dar vienį debilai.. + Čia jūsų kaltę, kad nemokat ištaisyti ir pridirbat spargų :) tai kad man nieko nebus, nes čia jūsų bėdos. :))) Tai kad tylėtum jei nežinai. Man liberty-city.lt ir grąžino cert.lt bet kažkodėl jau menėsi laukiu ir nieko nesulaukiu Ohhhh :// Apgailėtiniai.

ateik į ts erelis ts.savg.lt pažėsim ką pasakysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jau esu su jumis kalbėjas rls.lt ts'e, tai kad šą :) Čia jus vaikai esat. 13mečiai sedžia ir oxuelina.

Vsio baiginėju O.T ir einu iš šitos supistos temos ;)

Cya, ir dar laukit dovanėliu, kad vėl serverį atjungsiu :PPP Sėnai neatjunginėjau jau jūsų šūdą :D

ot duxe tu duxe bijai net ateiti ir mum tai pasakyti savo sup*stu balsu :D graudus esi vaikas ir vsio.

Jei mes 13 mečiai ir tu išsigando.. be to išeina iš temos nes nebeturi ką ir pasakyti vaikas.

Redaguota , nario Ponas_Popas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...