Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SF-NG.LT - Nenuvaldomas Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, supergames.lt lankytojai/nariai.

Šiandieną pristatysiu jums SF-NG.LT tinklalapį/istoriją/modifikacija.

Pradėsime nuo istorijos/įkūrimo:

Prasidėjo viskas maždaug 2011metais( just like kid - lol), kaip sugalvojau, kaip kiekvienas galima sakyti sukurti SA:MP serverį, ten pasiekti aukštumas, pralenkti SARG.lt ir t.t (vaikų svajonė)..

Prasidėjo viskas su komanda tai chuj..

Buvau aš ir keli mano pažįstami, visur buvom žali, paimėm LTG 1.8.0 ir paleidom ant kompo, ir rekordas buvo 11žmonių (;D), galvojom zjbs ir t.t, paskui sukūrėm gal po kelių mėnesių webą ir hostą nusipirkom, tada jau pradėjo kažkas vykti, bet WEB buvo php-fusion, dizainas su visokiom klaidom, skylėm ir t.t, tai greitai mūsų nebeliko, serverio taip pat.

Paskui po 5mėnesių maždaug, aš vėl pradėjau apie serverį kledėti, tada jau susiradau rimtesnę komanda, bet vis dar vaikas buvau -.-

Tą kartą pasiekėme rekordą 22žmonių, 2012 metų pradžioje..

Paskui vėl užsidarėme nes baigėsi litai. (Ir man ir pagalbininkams)..

Paskui galima sakyti po 1-nerių metų, galvoju reikia kažką rimčiau pakurti, susiradau normalią komandą viską, pradėjau kurti, iškilo problemų dėl domeno, bet susitvarkė, padariau forumą, bet skripteris dingo. Tada vėl pradėjau šaudyt ir gaudyt, visokius malalietkus..

Tada atradau, tokį žmogų, kurio vardo nevalia minėt ;D , tada pradėjom su juo kurti modą, modas eina į pabaigą viską ir atsirado tas sukčius (Mantas' - Extazy'Trolis), bet ačiū dievui, vėliau susiprotėjau ir mečiau jį per bortą..

Ždž, tokia galima sakyti sutrumpinta istorija.

O dabar viskas kaip ir klostosi gan puikiai.

Žaidėjų turime(aišku, galėtų būti žymiai daugiau)...

Na ką čia gal geriau neišsipasakosiu daugiau ;D

bėgam toliau prie kitų reikalų.

Tinklalapis:

Tinklalapį kūriau aš pats, kaip sakant savadarbis. Padėjo Extazy'Trolis(Mantas'), Vygintas, StiM Edvinas, Vadim, Rokas.

Forumo dizainas - platintas, žadame pirkti/užsisakyti naują kaip bus daugiau žaidėjų, bei pinigėlių..

Dėl visų kitų tinklalapio reikalų, galite su manimi susiekti per skype: rokas_kuk

MODIFIKACIJA

Veikas vyksta - SanFierro mieste.

Na čia manau nuostabiausias dalykas, apie kurį galiu pasakoti..

MAPP darbai unikalūs, sistemos - nemeluosiu ne visos unikalios, bet edit'ai jų.

Unikali mašinų turgaus sistema, verslų sistema, VM sistema, bet namų sistema (editint'a)

Darbai:

Policija

S.W.A.T

Medikai

Taxi

Dyleriai

Mechanikai

Reporteriai

Furistai

Kodėl jų nėra daug, kur visur kitur? -,-

Ogi , dėl to, kad jų pradžioje nereikės, gaujų taip pat nėra, nes gaujos bus kuriamos atnaujinime.

Informacija:

IP - srw.samphost.lt:8001

Tinklalapis - www.sf-ng.lt

Starto data - 2013- xx - xx

Ieškomi forumo moderatoriai, direktoriai!

Anketos tinklalapyje!

Komanda:

Regular_Option - skripteris,webberis,savininkas.

Dangižž(HarkoW) - Map solutions.

GFX'eris - Gilera.

Daugiau info apie projektą ir jo ateitį skype: rokas_kuk

Redaguota , nario Sork.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 174
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4000 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...