Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

7a212da29fafe25154d6cd92ffa8f60f727.png

  • Žaidimo žanras : Miesto statymo ir valdymo simuliatorius
  • Žaidimo kurėjai : Maxis
  • Žaidimo Leidėjai : Electronic Arts (EA Games)
  • Išleidimo data : 2013 metų Kovo 5 diena.
  • Sisteminiai Reikalavimai.

Procesorius

  • AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better

Operacinė sistema

  • Windows XP/Vista/7

RAM'ai

  • 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)

Vaizdo plokštė

  • ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*

(*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)

Trumpai apie žaidima.

Žaidimas yra miesto statymo ir valdymo simuliatorius.

Tai šis žaidimas nėra joks veiksmo šaudymo ar kt pobudžio žaidimas.

Šiame žaidime jūs turėsite įkurti savo miestą viska lems jūsų pasiringta vietą.Tarkim jei jūs bandysite statyti miesteli prie vandens telkiniu tai jūs galėsite plėtot laivu eksporta, tai pat galėsite kurti nuo mažu miesteliu iki dydeliu išsivysčiūsių miestu o koki norėsite jūs kursite čia lems jūsų vaizduotė tai išeina jūs galėsite statyti jauku maža miesteli su elektros jėgainėm bei elektra siūsti ''kaimynams'' arba o jei norite pastatyti išvystita miestą jūms teks jūsų kuriamame mieste statyti universitetus o universitetu išlaikymas kainuoja ir turėsit ne tik šiame žaidime statyti pastatus ir ten viska didinti o ir prižiūrėti Simsus tai yra miesto gyventojus turėsite juos saugoti nuo oro taršos ir turėsite sukurti toki miesta kad jiems būtų malonu ir gera gyveni,nes jei žmonės liūdės dėl blogos ekonomikos ir ne darbo tiesiog jūsų turimi gyventojai paliks miesta ir taip jūsų miestas ir jo ekonomika žlugs.

Viskas plačiau video.

P.S Atsiprašau už gramatines klaidas jei jas rasite.

Redaguota , nario .Aleksas.
  • Teigiamai 10
  • Neigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Man tai ši žaidimo serija labiausiai patiko nes tai jau yra šeštoji simcity dalis.

O kas man joje patiko o gi tas jog dabar nėra taip viskas kvadratiška ir yra daug naujoviu.

Tarkim statai greitkelius,vandens šachtas,miestelius,miestus.

O svarbiausia man patinka šis žaidimas kad čia ne vien statyt reikia o dar ir galvot.

Tai prieš kažka darant reikia labai labai gerai pagalvot nes jei padarai viena klaida,pasėkmės po to gali būti liūdnos.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

7a212da29fafe25154d6cd92ffa8f60f727.png

  • Žaidimo žanras : Miesto statymo ir valdymo simuliatorius
  • Žaidimo kurėjai : Maxis
  • Žaidimo Leidėjai : Electronic Arts (EA Games)
  • Išleidimo data : 2013 metų Kovo 5 diena.
  • Sisteminiai Reikalavimai.

Procesorius

  • AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better

Operacinė sistema

  • Windows XP/Vista/7

RAM'ai

  • 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)

Vaizdo plokštė

  • ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*

(*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)

Trumpai apie žaidima.

Žaidimas yra miesto statymo ir valdymo simuliatorius.

Tai šis žaidimas nėra joks veiksmo šaudymo ar kt pobudžio žaidimas.

Šiame žaidime jūs turėsite įkurti savo miestą viska lems jūsų pasiringta vietą.Tarkim jei jūs bandysite statyti miesteli prie vandens telkiniu tai jūs galėsite plėtot laivu eksporta, tai pat galėsite kurti nuo mažu miesteliu iki dydeliu išsivysčiūsių miestu o koki norėsite jūs kursite čia lems jūsų vaizduotė tai išeina jūs galėsite statyti jauku maža miesteli su elektros jėgainėm bei elektra siūsti ''kaimynams'' arba o jei norite pastatyti išvystita miestą jūms teks jūsų kuriamame mieste statyti universitetus o universitetu išlaikymas kainuoja ir turėsit ne tik šiame žaidime statyti pastatus ir ten viska didinti o ir prižiūrėti Simsus tai yra miesto gyventojus turėsite juos saugoti nuo oro taršos ir turėsite sukurti toki miesta kad jiems būtų malonu ir gera gyveni,nes jei žmonės liūdės dėl blogos ekonomikos ir ne darbo tiesiog jūsų turimi gyventojai paliks miesta ir taip jūsų miestas ir jo ekonomika žlugs.

Viskas plačiau video.

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...