Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fps.

KanapeD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, man iškilo toks klausimas su fps. Kompas pas mane geras, greitinti jo ar pnš nereikia. Bet ant cs'o pas mane max fps 100 ir daugiau nedidėja. Taprasme, kaip nuimti limita ? Aš noriu fps padidinti iki 150. Daugiau nereik. Buvau aišku kažkokia cfg parsisiuntes ir įsikėles į cs'a , kuri nuema išvis limita, bet tada fps viršijo 700 ir kai bandydavau eit, trukinėdavau vietoi ir paeidavau gal pora metrų per minute. Atrodo lyg lagintu :D.

P.S. fps_max nepadeda.

Redaguota , nario Weaver
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nežinau apie ką tu čia kalbi bet 700 nežinau nebūna šiaip ten turėtu tavo pc buti, akmens amžiaus. Baisiau dar o šiaip cs su tokiais fs nelabai gali eit nėra ten tokia grafika, kad užkrautu ant tiek.

Na nemeluoju. Na kažkuriam čia puslapyje žmogus įkėle failiuka su ping.txt. Jį įsikeli į cstrike direktorija ir consolei parašai exec ping.txt, tada būna no limit. Kai nieko nedarai, fps išvis iki 1000 pakyla. Va

http://www.cesas.lt/Pingo_mazinimas_ir_FPS_didinimas,p767

. Įsidėk ir pats pamatysi. :). Man reikia tiesiog užeklti fps iki 150, nedaugiau. Nes fps pastoviai pjaunasi 99 - 100.

P.S. Pc pas mane ne akmens amžiaus. 8 gb ram, GeForce GTX 660 OC 2GB, Intel® Core™ i5-3570 3.4Ghz.

Štai įrodymas. Bet kaip ir sakiau, tada vietoi trukinėji, kai bandai paeiti su tokiu fps. Jai netikit patys išbandykit ir pamatysit. Kam man čia aiškintis.

0892f6894bb1fbe307d3e2833d26d6e8422.jpg

Redaguota , nario Weaver
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...