Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

skripteris.png

Sveiki. Ieškau žmogaus kuris galėtų papildyti mūsų kolektyvą programavimo atžvilgiu. Ko mes iš jūsų norėtumėme?

  • Kad nebūtumėte editeris, o skripteris kuris supranta kodo esmę.
  • Patirtis ne mažiau kaip vieneri metai.
  • Turėti patirties su mysql.
  • Kad galėtų skirti bent į dieną vieną kitą valandžiukę.

Ką gausite iš mūsų?

  • Kadangi prisijungsite prie projekto, būsite kolektyvo dalis.
  • Atlygis bus nuo pelno, kiek gausite - susitarsim.
  • Gausite rekomendacijas jeigu paliksite projektą savo noru be jokių pykčių.

Susisiekimas

Geriausiai būtų, kad parašytumėte man per PM čia(supergames.lt) arba projekto tinklapyje, slapyvardis - Dominic_Mallory.

fc91872b88c890f9fac9db8369af8b8d581.png

(redaguota)

Nemeluosiu. Modifikacija yra SFR edit'as. Mano manymu tai buvo geriausias gamemod'as pradžiai, kadangi iš ko investuot nebuvo tai ir pasirinkau jį. Kadangi matau, kad projektas plečiasi, tad kaip suprantama reikia judėti į priekį.

EDIT:

Ir dar visiems tiems kurie rašys: free gm, nieko verta ar kažkas tokio noriu pranešti, kad serveris ir pati jo modifikacija yra tik viena projekto dalis, patys žaidėjai turi susidaryti sau įdomesnį žaidimą, viską daryti tikroviškiau, kad žaidimas pagyvėtų.

Redaguota , nario NoyzLT

fc91872b88c890f9fac9db8369af8b8d581.png

Aš tikrai nesu blogas scripteris, tuos 7 metus, scriptinau viską, viską moku su scriptu, daug esu serverių suscriptinęs, daug gerų ssitemų esu įdėjęs, sukūręs...

SA-MP'ui nėra 7metai :) Sampui tie yra 5-6 metai... Tai kad vaikėlis, apsimelavai tu čia...

Nemeluosiu, mane nelabai sudomino, šiaip norėjau pasidomėtis plačiau :) Turėčiau laiko padėčiau jums su modų ;}

SA-MP'ui nėra 7metai :) Sampui tie yra 5-6 metai... Tai kad vaikėlis, apsimelavai tu čia...

Nemeluosiu, mane nelabai sudomino, šiaip norėjau pasidomėtis plačiau :) Turėčiau laiko padėčiau jums su modų ;}

Tu kaimieti tylėk, vaikas esi, tai nedomina manęs tokie žinok...

NoyzLT jei dar reikia pagalbos, pakviesk į skype mane: edgaras.98, nes klausei ar dar išlieka nortys tie patys, jei reikia pagalbos pakviesk į skype.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...