JumpeR`

Žiedo Karas nesibaigia - The Lord of the Rings: Conquest

Recommended Posts

EA Games leidėjai neslepia, kad jų vidinė žaidimų kūrėjų studija, Pandemic, jau kuria naują veiksmo/nuotykių žaidimą The Lord of the Rings: Conquest.

Žaidime galėsite žaisti už keturias skirtingas veikėjų klases. Dvi iš jų karių klasės (kardu ginkluotas karys ir durklą slepiantis žvalgas), o kitos dvi – kovoje naudojančios tolimas atakas (magas ir lankininkas). Tiesą pasakius, vykdant įvairias užduotis žaidime, bet kuriuo metu galėsite laisvai pasikeisti vieną veikėją kitu, nes kai kuriais atvejais kuris nors vienas yra pranašesnis už kitus. Kiekvienas veikėjas turi savitą kovos stilių ir skirtingus gabumus. Tačiau dauguma tų misijų reikalaus išguldyti didžiulius pulkus priešų.

The Lord of the Rings: Conquest sudarytas iš dviejų dalių kampanijos, o kiekviena iš jų maždaug iš aštuonių lygių.Pirmoji kampanijos dalis pagrinde atkartos knygose ir filmuose matytą Vakarų Armijos istoriją kartais leidžiant jums įsijausti ir į tokių superherojų kailį, kaip Aragornas, Gendalfas ar Legolasas. Antroji – leis jums pažvelgti į Žiedo Karą iš blogio jėgų, Mordoro, pusės hipotetiniame scenarijuje, kuriame stebuklingasis Žiedas niekada nebuvo sunaikintas.

Internetinis rėžimas taip pat pasiūlys kitus daugeliui žaidėjų skirtus rėžimus, kaip „kova iki mirties“ ar toks keistas rėžimas, kur Žiedo nešėjas Frodas pastatomas prieš kraujo ištroškusius žaidėjus – Žiedo Šmėklas, kurios turi sumedžioti Frodą.

šį žaidima tikimęs sulaukti šių metų pabaigoje :]

the-lord-of-the-rings-pandemic-project-untitled-20080507055803206_640w.jpg

lotr-conquest27605lotrconquest05bmpjpgcopynormal.jpg

šaltinis Pcgames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* sukurit sio zaidimo serveri noru pasikauti online nes dabar tik amerikonu serveriai yra o jie ten serve varo kaip nolyferei *Myliu SuperGames.lt* uzpiso net nedomu losti :|

Ko cia sena tema prikelineji

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele