Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gražaus teksto pamoka #2


Memory

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie kokias tu čia teises šneki žmogau? Laisva šalis ką noriu tą dedu. Pamoka sena, dabar ir man jau šitas tekstas nėra gražus, bet kan nors pravers. :)

Bet kodėl tu sakei, kad jis gražus? Gal jis nėra visiems gražus, todėl šis pavadinimas netinka.

Nesamonių nešnekėk... Tau gal negražus, jei nepatinka - nežiūrėk, ir išviso, geriau usičiaupk...

Čiulpk byrką :D Kas tu per žmogus, kad man turėtum aiškinti. Pasakiau savo nuomonę ir viskas, nepatinka? Pats ir užsičiaupk. Nereikia čia prikibti kaip kokiam daunui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

gal turi omeny baisaus teksto pamoka? tu neturi teises deti toki pavadinima, kad tekstas yra grazus. Man tai jis pvz baisus.

Tu neturi teisės nurodinėti jam kokį pavadinimą dėti , kokį nori tokį deda - jam tekstas gražus, jis rašo gražus, jam negražus, rašo negražus, čia tau ne Sovietų laikai čiuvake, žiūriu pasikėlei tai pats net nebejauti ribų, erelis grynas pasidarei. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Tu neturi teisės nurodinėti jam kokį pavadinimą dėti , kokį nori tokį deda - jam tekstas gražus, jis rašo gražus, jam negražus, rašo negražus, čia tau ne Sovietų laikai čiuvake, žiūriu pasikėlei tai pats net nebejauti ribų, erelis grynas pasidarei. ;)

Kaip jau kam. Negadinsiu žmogui nuotaikos. ;) O šiaip jei manai, kad grynas "erelis" esu tai klysti. Tiesiog pasakiau, ką apie tai manau ir tiek..

.weeD` Tesingai Pasakei. Nachis ziuriu tu visur kabinejis viskas tau nepatinka tai jei toks mandras paimk ir sukurk tu toki neziuredamas Tutorial.

Sukūręs nežiūrėdamas ir dar gražesnį, tai tikriausiai papulčiau į Gineso rekordus (maybe). Bet kadangi neketinu to daryti, tai verčiau pats išbandyk. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...