Peršokti į turinį

WAP.labusai.com


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5185 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Būtų neblogai jeigu Labusai.com administratorius Aurimas padarytų šitą saitą prieinamą ne tik world web wide ( www.labusai.com ) bet ir WAP ;)

Nes aš visada naudojuosi mobiliuoju internetu ir kartais kai nelabai turiu ką veikti , o esu tolimoje kelionėjo arba Mama neleidžia prisėsti prie PC :D tikrai praverstų wap.labusai.com

Čia tik Mano pasiūlymas ir aš manau , jog daugiau žmonių yra kurie naudoja mobilujį internetą ;)

Jeigu imanoma taip padaryti , būtų labai malonu. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Būtų neblogai jeigu Labusai.com administratorius Aurimas padarytų šitą saitą prieinamą ne tik world web wide ( www.labusai.com ) bet ir WAP ;)

Nes aš visada naudojuosi mobiliuoju internetu ir kartais kai nelabai turiu ką veikti , o esu tolimoje kelionėjo arba Mama neleidžia prisėsti prie PC :D tikrai praverstų wap.labusai.com

Čia tik Mano pasiūlymas ir aš manau , jog daugiau žmonių yra kurie naudoja mobilujį internetą ;)

Jeigu imanoma taip padaryti , būtų labai malonu. ;)

Nereikia nieko daryt nes as noriu uzsuku su opera telefone

isigyk..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aišku , kad prie tlf daugiau negu prie PC ;) Aš darbo dienomis namie būnu tik nuo 19 valandos ( arba vėliau ) :D Dar pagalvok kur namų darbai.. ;DD O šulėje , visur kitur , TLF ;DDD

Dėl Admino citavimo negaliu ;D Nes kai tryniau žinučių dėžutę ir ištryniau ( Vakar ) o dabar tepamačiau postą ;DDD Tikrai atsiprašau :) Bet man meluoti nėra ko ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Aš adminui siūliau šią mintį jau gan seniai (kai buvo moderatorių rinkimai), nes manau, kad tikrai būtų neblogai ir kitiem patogiau.

Juk žinom, kad būna visokių atvejų kada negalim prieiti prie pc ir pan.

Tada tai tikrai praverstų. :)

Tačiau dabar adminui ir taip yra gan nemažai darbelio, todėl nemanau, kad greitu laiku, tai įvyks, bet ateityje gal būt ir turėsim tokią galimybę ;)

Čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5185 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...