Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, esu Aleksas ( Aleksandras ) šiame forume žinomas kaip SanCio. Taigi noriu pristatyti savo mini-paslaugas :P

Taigi ką aš teikiu?

1. HTML dizainų kodavimas

2. Mini turinio valdymo sistemų kūrimas

3. Vartotojo valdymo panelės sukūrimas ( SA-MP VVP )

4. Dizainų kodo tvarkymas

Mano pavydžiai :

www.gamesN.lt <~ tai naujausias darbas, čia yra HTML kodavimas bei PHP.

Statistika rodo teisingai :)

Beje, yra padarytas ADMIN CP, per kurį galima užbaninti vartotojį pagal IP , atbaninti :) Ir dar kitų pribambasu.

Mano kontaktai :

skype : sancio25

Ką aš neatlikinėju?

Aš nekoduoju PHP-Fusion dizainus , IP.Board dizainus , ir kitu varikliu dizainus.

Ne vien gramatinių. Nuėjus į ACP prisijungimą ( http://www.gamesn.lt/admin/login.php ), prisijungimo langas pasislinkęs į dešinę :) HTML/CSS klaidelė.

Tinklapių kodavimo, programavimo darbai, TVS instaliavimas, programavimas C++ kalba. Platesnė informacija nuorodoje!

Susisiekimas skype vidzius12

Ačiū už pastebejimą.

Nėra už ką :) Norėčiau paprašyti, galbūt pasidalintum serverio statusu? Man tereikia žaidėjų skaičiaus ir serverio būsenos(įjungtas, išjungtas)

Tinklapių kodavimo, programavimo darbai, TVS instaliavimas, programavimas C++ kalba. Platesnė informacija nuorodoje!

Susisiekimas skype vidzius12

Tu su tokiom sistemom kažką gali sukurt? Tu nei CSS ir HTML nemoki normaliai :DD paaiškink ką daro display: hidden; display: inline-block; css stiliai ;)

Ir plius tą tavo webą paiimtu vaikai iš googles tutu prisiskaitę su sql injection atakom.. Mokytis ir mokytis!!!

Pačiulpk gaideli :) Taip nėra anti-sql injection ir??? Variklis nėra užbaigtas vaikine.. Aš ji rašau tik antra dieną.

Neesu aš "PRO" bet moku padaryti daug ko jau :) su PHP dirbu tik 6menėsiu, gal mažiau biški. HTML jau kaip vienerius metus koduoju :)

Jojo , aš CSS ir HTMl nemoku normaliai tai kaip tada sukodavau dizaina vaikiuk?? :DDDD

*Myliu SuperGames.lt* kokie lopai... Parodyk tu savo darbėlius oluhas... Tikrai daugiau moku negu tu 100kart. tai kad ša vaikas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...