Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Po kokių vienerių metų man atrodo mapai visi indentiški vieni kitam, nes žmonės nieko nebeišmąst: vgelkup, tas pastatas, kmb beamai, fences, sfnvilla, lasair. Nieko naujo. Aišku dabar prasidės, kad aš irgi pats nobas, nneiksiu, jog ir pačiam vis sunkiau išmąstyt ką naujo, kas būtų unikalu ir įdomu. Tad nekelkit bangų. :)

Na o tai ką dėti ? kaip nimas sakė tai pasiimsiu Lossantos dangoraižį ir įdėsiu ir bus viskas kitaip ne gu yra, bet ar bus gražu ? net ne į temą bus . Šiti objektai geriausiai tinką tokiam darbui padaryt

76561198021428691.png

 

 

(redaguota)

Taip taip, tik dauguma neįšmąsto ar tyngi, juk lengviau nupizdint įdėja ir dirbam, kaip Mafijozo tėvas sukurė kietą požeminį garažą, ir milijardai tokių mapų, aišku buna įdėjos sutampa ir viskas.

Jaa, tiesa.. Tai dar viena iš priežasčių dėl kurios neapsimoka kelti darbo į web'ą, jeigu tu jį naudosi savo serverį, nes kitą dieną jis atsiras kitam serverį su ta pačia įdėja.

Redaguota , nario Hooligan

Jaa, tiesa.. Tai dar viena iš priežasčių dėl kurios neapsimoka kelti darbo į web'ą, jeigu tu jį naudosi savo serverį, nes kitą dieną jis atsiras kitam serverį su ta pačia įdėja.

Tai jau su ripinimais nieko nepadarysi. Pvž ūnikalūs mapp darbai esą viską, tu pajungi serverį serveris startuoja t.t. ir gali ateiti koks riperis ir nukopijuoti serverio mapp darbus kaip servas įjungtas esą , mes nieko nepadarysim su šiuo dalyku

76561198021428691.png

 

 

Tai jau su ripinimais nieko nepadarysi. Pvž ūnikalūs mapp darbai esą viską, tu pajungi serverį serveris startuoja t.t. ir gali ateiti koks riperis ir nukopijuoti serverio mapp darbus kaip servas įjungtas esą , mes nieko nepadarysim su šiuo dalyku

Tai taip, bet jeigu map darbus talpinsi prieš serverio startą, tai jau bus visi nuripinti ir neįdomus, tai manau geriau bent per startą pamato tą neilgą unikalumą, kurio vistiek greit neliks :?.

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...