Peršokti į turinį

Turiu klausima dėl procesoriaus.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal šiektiek ir juokingas šis klausimas bus na bet paklausiu.

Kadangi aš turiu gan sena kompa ir norėčiau pasikeist vaizdo plokšte bei dasidėt ramų man pirma reikia sužinoti kiek GHz mano Procesorius turi, gal galit padėt ir pasakyt kaip man sužinoti kiek tų GHz yra tam procesoriuje, Jei to prireiktu galiu pasakyt kad pas mane XP windowasai :D

Būčiau išties dėkingas jei pagelbetumėt šiuo klausimu :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už pagalbą, bet svarbiausia tik pats dabar pastebėjau jog per mano durna galva aš ieškojau kiek GHZ mano motininė turi, o man visa tą laika reikėjo sužinot proco GHz nes motininė asmeniškai jų neturi :x bet šiaip labai dėkui ne s kitos reikiamos info radau. :)

Beto turiu dar viena klausima , su 1.8GHz procesorium, maždaug kokia vaizdo plokšte man tiktu nusipirkt būtu dar geriau jei kokios el. parduotuvės linka numestumėt, būtu išvis super.

Ir dar vienas klausimas kompas su 1.8 GHz procu kiek ramu max nesudegintant motinines gali pavešt :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stop, stop zmogau. Tau neapsimoka isvis tam PC detales pirkt. Jis gi jau senas paziurek koks..

Manau uz tuos pinigus, tu jau galetum sau bent jau PC su 2 branduoliu procesoriumi paimt. Paziurek skelbimuose, ten daznai papigiaiski variantai atsiranda.

O sitam tikrai nieko nepirk.. normaliu zaidimu jis tikrai jau nepanes.. kiek tu ten tu detaliu ne detum, nieko neiseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su Vadilia visiskai sutinku ir jei pirksi ta vaizdo plokste 512mb jau siais laikais :D ant normaliu zaidimu bent 1gb praso,ir jei pirksi ta vaizdo plokste jos taip lengvai nenusipirksi juk ji turi derintis prie kitu kompo detaliu jei nusipirksi ir nepalaikys kokia motine plokste pirksi ja ir t.t tai wo nebent esi pasiruoses daug pinigu isleist bet kaip ir vadila sake geriau pirk nauja pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...