JumpeR`

Unreal Tournament 3.

Recommended Posts

Siužetas : Unreal Tournament III atkeliauja pas mus su 6 skirtingais žaidimo rėžimais, į kuriuos įeina Deathmatch, Team Deathmatch, Capture The Flag(CTF), Vehicles Capture The Flag(VCTF), Duel ir naujas ir nuostabus rėžimas Warfare, tai labai stipriai ištobulintas 2004 metų versijos Onslaught rėžimas.

Žaidime yra puiki vieno žaidėjo kampanija, kuri ne tik pasiūlys daug valandų

nepakartojamo geimplėjaus, bet taip pat pasitarnaus kaip treniruočių arena prieš išeinant į batalijas prieš tikrus žmones. Dar viena įdomi galimybė yra žaisti vieno žaidėjo kampaniją padedant draugo ar kitų žaidėjų, taip jūsų kampanija yra įdedama į interneto serverius ir kiti žaidėjai gali prisijungti ir padėti įvykdyti sunkias užduotis.

Visi žaidimo modai, tikriausiai, visiems yra puikiai žinomi, taigi per daug neišsiplėsiu.

Deatmach : rėžime lakstysite ir šaudysite priešus tol, kol vienas iš žaidėjų pasieks reikiamą nužudymų skaičių, komandos režime tas pats, tik šiuo atveju komandos narių taškai bus sudedami į vieną bendrą sumą.

CTF : yra lenktynės kovos lauke, bandant pavogti priešininkų vėliavą ir ją parnešti į savo bazę.

VCTF : yra greitesnis rėžimas, nes čia galima naudotis transporto priemonėmis, tačiau kur yra pliusu, yra ir minusų, vėliavos nešimas tampa kur kas pavojingesnis, nes kiekvienas priimtas šūvis numes tave nuo lentos ir negana to, kad išmesi nešamą vėliava, bet ir būsi apsvaigintas kelioms sekundėms, kurios ir gali kainuoti gyvybę.

Warfare : ko gero pats paprasčiausias ir nuostabiausias rėžimas, čia reikės sukurti linijines progresijas pasinaudojant jėgos rutuliais, taip nusigauti iki priešininko bazės ir sunaikinti jų jėgos šerdį. Atrodo gan paprasta, tačiau paprastume ir slypi genialumas. Apie šį rėžimą iš vis nenoriu pasakoti, nes sugadinsiu pusę malonumo, kurį patirsite patys pažaidę.

Naujoves :

Unreal Tournament III naujovė yra Cards (kortos). Laimėjus misiją yra gaunama korta, kuri turi tam tikrų savybių, pvz. man yra tekę surasti kortą, kuri sumažina priešininkų komandą dviem žaidėjais, tai labai padidino mano galimybę laimėti ateinančią kovą. Žaidime yra dar visa šūsnis kortų, kurios vienaip ar kitaip padės nuskriausti priešininką.

Žaidime naudojama DI sistema yra nebloga ir kiekvienais metais darosi vis artimesnė mums, t.y. žmonėms, tačiau pasitaiko ir tokių momentų, kai kompiuterio valdomi veikėjai tiesiog laukia, kol „sušersiu“ į juos tiek kulkų, kol jie jausis pakankamai komfortabiliai, kad numirtų.

Grafika ir Garsas :

Jei kilo kokių nors abejonių, kad ne Epic sukūrė šį žaidimą, tuomet pažiūrėkit į veikėjo modeliavimą, veikėjai atrodo tarsi atsidarę Gears of War spintą ir pasiėmę jiems reikiamą atributiką. Taip, iš tiesų jokia čia naujiena, šiais metais visi nešioja tokio kirpimo šarvus. Ateivių modeliai nei kiek neatsilieka nuo žmonių. Jei bus proga pažiūrėti į vieną iš ateivių atidžiau, reikės ne daug laiko, kad pamatytumėte kokie įspūdingi yra jų modeliai. Transporto priemonės yra šio žaidimo pažiba. Vien tik ko vertas vieno tanko modelis, tikriausiai, tanke yra sugrūsta tiek poligonų, kiek Duke Nukem 3D panaudojo visame žaidime.

Dauguma kovų yra atliekama pirmuoju asmeniu, taigi neužtruks daug laiko pamatyti, kokie įvairūs ir įspūdingi ginklai yra šiame žaidime. Kai kurie ginklai yra, ko gero, patys išradingiausi visoje FPS istorijoje. Ne tik ginklai atrodo fantastiškai, tačiau ir jų atliekamos funkcijos yra nuostabios, sukuriamus efektus norisi pamatyti vėl ir vėl, kol supranti, kad besigrožint iššaudei visą apkabą į... niekur. Nepaisant to, kad žaidimo žemėlapiai yra dideli, ypač warfare rėžimų, grafiškai žaidimas atrodo pribloškiančiai.

Galingas garsinis apipavidalinimas tik sustiprina grafinį efektingumą, žaidime yra tiek daug skirtingų transporto priemonių, ginklų ir viso kito, kad net sunku pasakyti, kaip Epic galėjo sukurti tiek daug kūrybingų garsų. Vien tik ką reiškia jau visiems puikia žinomos frazės: “killing spree”, “double kill“, “rampage”.

Reikalavimai :

Procesorius: Pentium 4 @ 3.0GHz arba Athlon 64 3000+

Atmintis: 1GB (Windows XP), 2GB(Windows Vista)

Vaizdo korta: GeForce 6800 / Radeon X1300 ir aukščiau

Screen's & video :

screen1.jpg

1156529559.jpg

unreal-tournament-3.jpg

[youtubecom]

[/youtubecom]

Straipsnių rašymo savaitė: +2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele