Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

7sins.lt - Nuodėmių Miestas! (tiesiog kitoks serveris!)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš manau, kad administratorius yra apsimetėlis pažiūrint vien tik į rašysena. 

r3SntHw.pngTikrai ne jo rašysena.

Nebent tas žmogus yra irgi Tautrimas Juška, bet ne sarg.lt projekto administratorius.

Ech, dar vienas neskaitęs aprašymo. Jeigu netiki, kad aš tas pats asmuo, parašyk Sarg.lt man AŽ ir patvirtinsiu, kad 7sins.lt mano projektas.

P.S. esi rašysenos ekspertas? :D Juokingi man tokie žmonės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juška, ar patari čia pradėt žaist, ar įmanoma kažką dar pasiekti čia?

Jai taip, tikrai užsuksiu

Sėkėms su projektu

 

Serveris dar jaunystėj, todėl pasiekti dar viską įmanoma, dar trūksta nemažai direktorių, namai, verslai beveik visi laisvi, na žodžiu, čia dar tik pradžia serveryje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės jums, tikrai geras projektas, atsimenu, per beta startą atėjau, nieko įdomaus nebuvo - 15 žmonių, bet poto įsižaidus dvigubai įdomėjo, tik nežinia, ar mano acc bėra po BETA, ar nebėra. Reiks apsilankyt kada. Tautrimai, dar kartą sėkmės tau sakau, taip pat jeigu nori daugiau žaidėjų įsidėk reklaminį skydelį SARG'e!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės jums, tikrai geras projektas, atsimenu, per beta startą atėjau, nieko įdomaus nebuvo - 15 žmonių, bet poto įsižaidus dvigubai įdomėjo, tik nežinia, ar mano acc bėra po BETA, ar nebėra. Reiks apsilankyt kada. Tautrimai, dar kartą sėkmės tau sakau, taip pat jeigu nori daugiau žaidėjų įsidėk reklaminį skydelį SARG'e!

 

Dėkui už nuomonę :) po tikrosios BETOS visos paskyros buvo atstatytos į pradinį tašką, bet netrintos, todėl laukiame užsukant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...