Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodamas STEAM ACCOUNT!


Lukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3517 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu šiokį tokį STEAM accountą kuris man nereikalingas kadangi man tų žaidymų kaip ir neišveža be lago tad ko man ir jį laikyt :D. Kainos aš nenustatau taigi galite jūs pasireikšti su savo siūlymais, aišku kainos turi atitikti realybę. Žaidimai: LEFT 4 DEAD 2, CS:GO, bei wallete 82 euro centai.


 


97c444002315a0ade64dc6262c6e58c72.png


 


siūlymai į až arba į skype: win7-ultimate


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant csgo alertas?

Alertas ant viso STEAM account'o. STEAM'as nebetenka visų privilegijų (tradinimas/naujų žaidimų aktyvavimas/draugų kvietimas/nickname keitimas ir pnš), beveik tas pats kas ir crackintą versiją lošti, tik kad CS:GO nelabai rasi normalų, bei nucrackintą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Alertas ant viso STEAM account'o. STEAM'as nebetenka visų privilegijų (tradinimas/naujų žaidimų aktyvavimas/draugų kvietimas/nickname keitimas ir pnš), beveik tas pats kas ir crackintą versiją lošti, tik kad CS:GO nelabai rasi normalų, bei nucrackintą. :)

Svarbiausia, kad galima žaisti, o to pilnai užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas grybas pavogė iš mano draugo acc ir dabar pardavinėja. Nebijok, atgaus jis Acc, nes CS: GO iš store pirktas ir yra visos duomenys. Jau steam supportui parašyta ir allert'as jau uždetas kaip matau.

Čia tas pats dūchas vradion Lukas su 20 nick šiame forume. Išvis, kodel tokių durnelių nebanina.??

Grynas scamerių forumas ir visiems dzin

Tu čia nesapaliok jei nežinai, aš šį steamą gavau iš draugo kuriam nereikia jo tai ir atidavė. Tad mažiau aiškink čia, atsirado protingas, pažiūrėk į save prieš veidrodi tada čia durneliais vadink jeigu nežinai situacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas grybas pavogė iš mano draugo acc ir dabar pardavinėja. Nebijok, atgaus jis Acc, nes CS: GO iš store pirktas ir yra visos duomenys. Jau steam supportui parašyta ir allert'as jau uždetas kaip matau.

Čia tas pats dūchas vradion Lukas su 20 nick šiame forume. Išvis, kodel tokių durnelių nebanina.??

Grynas scamerių forumas ir visiems dzin

Dalbajobe tu nax.ui prie ko cia as kr,w zasine tu! Jei jau Lukas visada as ir as atsipisk tu nuo manes id.iote! Gali adminai tirkinti ipus pamatys kad tai ne mano acc ir as nevagis nescameris!!!!

Redaguota , nario Pranas
Įspėtas už: "Forumo narių užgauliojimas."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o jau parase ir su antru nick ;D pasigavo :D p.s. ip adresa keisti galima bet netikrins nes er daug ilindes esi i sikna moderatoriams

temos autorius pavoge acc draugo. gavo allert nes parašiau i support'a :D

ispejima duokit! keiksmazodziai! ai bendriau cia visiems dzin

Biški tu daužtas ar kas? Atseit negali būti keli Lukai? Biški nuo kompo nulipk arba atčkarikus užsidėk nes tau jau fantazijos vaidenas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3517 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...