Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NightKata: Atiduodu į samperių rankas


NightKata

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

 

  • Yiin  –  Serverio savininkas, skripteris
  • Compadre  –  tinklapio prižiūrėtojas
  • O kur dingo mTevas?

 

išėjo iš projekto.

 

9zA6cXB.png

 

Paskelbti ,,Story of Cities" video konkurso nugalėtojai: http://storyofcities.lt/forumas/index.php?/topic/662-video-konkursas-nugalėtojai/

 

Nugalėtojo darbas:

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kašare pats sau prieštarauji, traileryje turėjo būti aprašyta bent kokia nors sistema ir pnš. O laimėjo tiesiog nufilmuotas gta, ir tai ne kaimeliuose o dauguma vaizdo iš dydmiesčiu. Antra vieta vpš užeme 35 sec video, kuri pagreitinus 2x gautusi intro, taip pat neivygde reikalavimu del sistemu ir pnš.

Tai tu man geriau pasakyk nax aš bei kiti knisomes dėl konkurso, filmavome, rašeme tuos tekstus ir pnš? Jeigu darai konkursa bent parašyk normalius reikalavimus. Jeigu žinočiau pats galėčiau be tu rašlevu tiesiog vaizdus sumetyti efektu pridėti ir viskas. absurdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kašare pats sau prieštarauji, traileryje turėjo būti aprašyta bent kokia nors sistema ir pnš. O laimėjo tiesiog nufilmuotas gta, ir tai ne kaimeliuose o dauguma vaizdo iš dydmiesčiu. Antra vieta vpš užeme 35 sec video, kuri pagreitinus 2x gautusi intro, taip pat neivygde reikalavimu del sistemu ir pnš.

Tai tu man geriau pasakyk nax aš bei kiti knisomes dėl konkurso, filmavome, rašeme tuos tekstus ir pnš? Jeigu darai konkursa bent parašyk normalius reikalavimus. Jeigu žinočiau pats galėčiau be tu rašlevu tiesiog vaizdus sumetyti efektu pridėti ir viskas. absurdas.

nacivLj.png

P.S. Tai nebuvo oficialaus storyofcities trailerio konkursas, tai galima sakyt buvo free rubinai tiems, kurie kūrė kažką, o reikalavimus ir išimtis įdėjau.

Launcheris ant visų os bus tinkamas?

Yiinas atsakys

Redaguota , nario NightKata
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nacivLj.png

P.S. Tai nebuvo oficialaus storyofcities trailerio konkursas, tai galima sakyt buvo free rubinai tiems, kurie kūrė kažką, o reikalavimus ir išimtis įdėjau.

Yiinas atsakys

Nu bet tame prikolas kad tik kai sukele video kur be teksto tik tada idėjai išimtis, nes savo video ikeles kokias 2 sav iki konkurso pabaigos buvau ir kiek skaičiau nebuvo tu jokiu išimčiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet tame prikolas kad tik kai sukele video kur be teksto tik tada idėjai išimtis, nes savo video ikeles kokias 2 sav iki konkurso pabaigos buvau ir kiek skaičiau nebuvo tu jokiu išimčiu..

Jis įkėlė video su apgailėtinu tekstu, kuris buvo nelogiškas ir vaikiškas, tai sakiau jam jį nuimti, nes su tekstu video klipas atrodė, kaip 10 mečio vaiko  :lol: Aš asmeniškai negalėjau nuspręst kas laimės konkursą, nes balsuot galėjo visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai negalėjau nuspręst kas laimės konkursą, nes balsuot galėjo visi.

 

Exactly. Nugalėtojus rinkote jūs, ne administracija. Kai vyks oficialaus ir galutinio serverio pristatomojo video konkursas, tuomet nugalėtojus rinksime mes. O tai vyks beta metu.

 

Kas liečia launcherio veikimą kitose os, tai nematau reikalo to daryti. SA-MP veikia tik win aplinkoje, tas pats galioja ir pačiam gta:sa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas liečia launcherio veikimą kitose os, tai nematau reikalo to daryti. SA-MP veikia tik win aplinkoje, tas pats galioja ir pačiam gta:sa.

Nesu įsitikinęs 100%, tačiau SA-MP galima žaisti ir linux OS'e. Prieš kokius 2 metus turėjau serveryje žaidėją, kurio OS buvo linux.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu įsitikinęs 100%, tačiau SA-MP galima žaisti ir linux OS'e. Prieš kokius 2 metus turėjau serveryje žaidėją, kurio OS buvo linux.

 

parodyk man kur galima atsisiūsti sampą, skirtą linuxams. Neieškok problemų ten kur jų nėra..

 

Kaip jūs gausit tokį vadinamą "hostą" VPS? juk čia apkrovos ovaš daugiau negu lmg,lv,sarg sujungus

 

\Išsinuomosim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parodyk man kur galima atsisiūsti sampą, skirtą linuxams. Neieškok problemų ten kur jų nėra..

 

Paieškojus google galima surasti solution'ą 

 

tutorial'ai

Redaguota , nario PlayFair
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

\Išsinuomosim.

 

Nemanot kad daug mokėsit ir išeisit į minusą? su tokia apkrovą. Servas labai geras, nepatingėjau perskaičiau tos visos sistemos gaminimo narkotikiai ir t.t. faina bus lošti ar nebus lagų? Ar nenorit investuoti tiesiog į nuosavą serverinę ir ją pastatyti namuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parodyk man kur galima atsisiūsti sampą, skirtą linuxams. Neieškok problemų ten kur jų nėra..

Ar aš kur nors teigiau, kad yra kažkokia super duper mega versija SA-MP'o, skirta būtent linux? Patarčiau kitą kartą geriau įsiskaityti į pranešimo turinį ir "neieškoti problemų ten, kur jų nėra". PlayFair jau pateikė atsakymą, turbūt yra dar ir kitoks būdas, jeigu labai reikės, galėsiu ta žmogų, kuris per linux lošė SA-Mp atsivesti į šią temą (specialiai pasiknisau per skype, kol radau jį).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanot kad daug mokėsit ir išeisit į minusą? su tokia apkrovą. Servas labai geras, nepatingėjau perskaičiau tos visos sistemos gaminimo narkotikiai ir t.t. faina bus lošti ar nebus lagų? Ar nenorit investuoti tiesiog į nuosavą serverinę ir ją pastatyti namuose

Nemanom

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...