Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įvykdytas ir patalpintas forume nedidukas serverio atnaujinimas, tam, jog matytųsi serverio progresas - http://forumas.cityofangels.lt/index.php?/topic/6-serverio-atnaujinimas-001/

Primenu, jog rašytumėte pasiūlymus serveriui forume, kadangi į visus pasiūlymus bus stipriai atsižvelgta, ir jeigu pasiūlymas bus tinkamas Role-Play serveriui, mes jį įvykdysime!

Neįsižeiskit, tačiau kokia prasmė kurti dar vieną serverį, jeigu pilna jau kitų serverių, kurie ilgą laiką stovi, su galybe žmonių? Visur yra registracija, prisijungimas, darbai. Tai kam čia gaišti laiką? Tiesiog man įdomu, kodėl jūs žinodami, kad yra projektų, kurie ilgą laiką stovi, turi daug žmonių juose tikrai daug kas yra sukurta, kuriate dar vieną projektą? Suprantu prieš 4 metus, kaip dar aiškiai nebuvo populiarių serverių, kart nuo karto koks susikurdavo, tada kažkuo galėjai nustebint. O dabar tu nieko nenustebinsi. Tiesiog, duodu patarimą, kad reikėtų kažkuo kitu užsiimti. Nebent jūs garantuoti, kad tikrai pas jus žais, ir padarysit geriau, negu yra daugiausia lankomuose Lietuvos serveriuose.

Neįsižeiskit, tačiau kokia prasmė kurti dar vieną serverį, jeigu pilna jau kitų serverių, kurie ilgą laiką stovi, su galybe žmonių? Visur yra registracija, prisijungimas, darbai. Tai kam čia gaišti laiką? Tiesiog man įdomu, kodėl jūs žinodami, kad yra projektų, kurie ilgą laiką stovi, turi daug žmonių juose tikrai daug kas yra sukurta, kuriate dar vieną projektą? Suprantu prieš 4 metus, kaip dar aiškiai nebuvo populiarių serverių, kart nuo karto koks susikurdavo, tada kažkuo galėjai nustebint. O dabar tu nieko nenustebinsi. Tiesiog, duodu patarimą, kad reikėtų kažkuo kitu užsiimti. Nebent jūs garantuoti, kad tikrai pas jus žais, ir padarysit geriau, negu yra daugiausia lankomuose Lietuvos serveriuose.

Nori pasakyt, kad iš tų daugybės serverių ( kurių nėra taip jau ir daug su pastoviais žaidėjais ), visi yra Role-Play, kuriose galima normaliai paRPinti? Lai tų projektų būna kiek nori, bet Role-Play serverių yra vos 2-3.

KzNr8hx.png


samp-survive.lt


Lietuviškas SA-MP išgyvenimo serveris

Nori pasakyt, kad iš tų daugybės serverių ( kurių nėra taip jau ir daug su pastoviais žaidėjais ), visi yra Role-Play, kuriose galima normaliai paRPinti? Lai tų projektų būna kiek nori, bet Role-Play serverių yra vos 2-3.

Būtent, ir plius TOKIO tipo serverio kaip šis, šiuo metu nėra arba aš neesu matęs, kadangi šis serverio tipas yra lengvas Role-Play, tai yra, jog šiame serveryje galima pramokti RP'inti, ir jeigu jums atrodo, kad čia RPG serveris, ir mes jį vadinam RP, jūs klystat. Šiame serveryje bus privaloma skirti IC ir OOC, BŪTINAI rp'inti tam tikras situacijas, žinoti visas Role-Play taisykles ir taip toliau. Ir jeigu su laiku mums pasiseks išvystyti tokį projektą, galbūt net pakeisime jo stilių į stiprų Role-Play (mažai tikėtina, bet galbūt, jeigu žaidėjai to norės) :)

Skripteris spėju tikrai kietas, tikriausiai jau susirado Game-Mode intike, galbūt dar ieško. T
Wow, ačiū aiškeregį, jog tu pasižiūrėjai, ką mes mokam, ir tai įvertinai

Prieštarauji pats sau. Geriau laikyk liežuvį už dantų ir kurk projektą, o ne šmeišk kitus ir mažink serverio reputacija prieš kitus.

Mums tylint, kalbės darbai.

fBFVuqU.png

Prieštarauji pats sau. Geriau laikyk liežuvį už dantų ir kurk projektą, o ne šmeišk kitus ir mažink serverio reputacija prieš kitus.

Sorry už tą komentarą, taip tikrai galvojau, kol nepamačiau pačio serverio aprašymo ir t.t. Dabar gailiuosi, jog taip parašiau.

P.S. Aš esu tik dalis šio projekto, tai yra vad. administratorius, ir tvarkau aš tik reikalus susijusius su serverio, forumo ir t.t veikla. Šio projekto savininkas yra Bl4nk, kuris ir užsiima skripto reikalais ;)

Story of cities tikrai rimtesnis už šitą nors ir jie tikrai skirtingi. Yiin daro tai, ko Lietuvoje nėra - apsoliučiai nėra.

Taip, šitai sužinojau tik sekančią dieną po savo tikrai kvailo komentaro, kurį jau pašalinau ir kaip sakiau gailiuosi, jog apšmeižiau. Tikrai aš nesiginčysiu, jog tas projektas yra rimtesnis, bet ir pats žmogus, kuris ten valdo skriptą yra labai smarkiai patyręs skripto pusėje. :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...