Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hemis

Narys
  • Pranešimų skaičius

    162
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  • Forumo eurai

    0 +Pervesti

1 sekėjas

Apie Hemis

Profilio informacija

  • Lytis
    Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

1217 profilio peržiūros

Hemis pasiekimai

Dalyvis (-ė)

Dalyvis (-ė) (3/11)

  • Veteranas
  • Senbuvis

Neseniai gauti ženkliukai

17

Reputacijos taškai

  1. Hemis

    ETS2 kaip tapti policininku? :D

    Jei nori uždyka turi keliauti i worldoftrucks ir ten pildyti apeliacija , jei už pinigus 10 dolc ..
  2. Gal geriau išliksiu prie Farming Simulator Giant versijos kažkaip manes neužkabino tie video aš mėgstu paprastuma ir man gerai .
  3. Hemis

    iOS žaidimai // Siūlom!

    Gear-club jei patinka RACING platformos siūlyčiau tikrai , pats veiksmas jeigu trumpai kas man labai patinka tai lenktynės , įtin tobulas ir realus mašinu taisymas , tobulinimas , gali susikurti savo garaža , samdyti darbuotojus
  4. Hemis

    (!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt

    Ka 1.5 su 5 užsidarymais ir vėl atsidarymais , žodžiu sekmės , vis tiek nieko nepaeis
  5. Hemis

    (!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt

    Nebejuokink tu visų žmonių šunelis tokiam serverį pasiemiau prieš starta , pamačiau vogta GM iškart po vienos dienos pabėgau , ir susidariau iškart nuomone apie tokius serverius kurie žlunga po 1 mėn , galim sporėt kad po 1 mėn gal ir neužsidarysit bet pas jum žais max 5 žmonės per rekorda 27 žmones surinko ir tai su SANBOXAIS visi pajunge , bandot ten kažkur lyst reklamuotis neikam tokie serveriai neidomus supraskit , privilegijas dalinat kekvienam atėjusiem ka ir begalima šnekėt apie tvarką serverije ... apie foruma išvis patyliu , šeis laikais sampe forumas yra stipriausias variklis be jo išvis nieko nebūtų , bet pas jus nėra tvarkos nei ten nei ten , surinko į DPKT ir prižiurėtojus pirmus atėjusius į serveri , nei patirties nieko nei temu savo nemoka sukurt viskas nukopijuota ... Pasistenksiu kad pas jus žmonės nesikaptu arba tik ateitu taip paerzint jus , botas paleistas Sekmės jums ir iki užsidarimo
  6. Įtin geras serveris visiems rekomeduoju , sekmės jums Greenside !! Įtin geras serveris visiems rekomeduoju , sekmės jums Greenside !!
  7. Hemis

    (!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt

    Tai prieš tai sakei kad išvis su manim nebendravai ir admino aš neturėjau dabar jau kita gaidelė žodžiu ploviais ploviais ir paslydai , nelankiau serverio nes esat žluges reikalas ir tik dabar radau laiko parašyt atsiliepima , galvoji man gaila admino tokiam lievam serveri , nebejuokink , greičiau užsidarytumėt tik to galiu jums palinkėti , kopijuoti GM niekad negyvavo ir negyvuos išimtis vienam serveriu kuri visi žino , kuris turi kopijuota ir laikosi manau vienintelis toks a.k.a Bumer**
  8. Hemis

    (!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt

    Gal man čia chatus sumest , sako negavai administratoriaus ir verki Juokingas tu vapšie esi žmogeli .. Savo forume komentarus mano trini o ką čia belieka tik vartytis iš savo situacijos ..
  9. Hemis

    (!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt

    Na ką prisijunges prie šio serverio iškart gavau Administratoriu , bet kam gi tas administratorius tokiame serveryje , mano įvertinimas dar tokio prasto serverio nesu mates , savininkas daugiau šneka negu daro , visiška betvarkė tiek forume tiek žaidime , DPKT ir kiti prižiurėtojai išrinkti tokie graudus [išsireikščiau kitaip bet taip yra] tiesiog Direktoriu atrankos parašo Win [V_P] kur analizės ir pnš neikiek nesistengiat dėl projekto , pamato aktyvu žmogu forume uždeda visas privilegijas viska , na tiesiog labai nusivyliau projektu , daviau tikrai daug įdėju savininkas nori sedėt lievam serverije ir neikiek nesistengia dėl to .. Išvada tokia kad geriau likt prie mūsų senūjų serveriu [patis žinot apie ką aš] ir negaišint savo laiko dėl serverio kuris užsidarys max po 1 mėn ... Žodžiu labai prastai chebryte . GM vogtas , sako savininkas viska mapinam bandom pakeist , žiuriu keliat map darbus ir tai vogtus ir mastot kažka pakeist irgi - Sistemos išvis be ryšio , viena sistema papildėt ir tai nuo sargo pavoget įdėja su banglentėm , pasiemė padarė į paprastas dėžes bet principas tai išlieka tas pats galva manau reiktu tikrai mastyt , žmonių taip niekad nepritrauksi ir šiais laikais kai atidaryti tokie milžiniški kiti projektai , pinigo tikrai neuždirbsi , kaip visi suprantam tai samp serveriai tam ir yra skirti , bent mano nuomone ..
  10. Gal atsirastu tokiu žmonių kas turi nereikaliga sarg acc ? PM :)

  11. Kaip ir iš pavadinimo supratot tai norėčiau keist CSGO acc unrankeda į SARG acc jei turit kokių nors tai pasiūlymu kreipkitės skype : wayne1184
  12. Hemis

    Keičiu Steam ACC.

    ACC dar nekeistas , gal turite kokiu pasiūlimu ?
  13. Hemis

    Keičiu Steam ACC.

    Nekeistas.
  14. Hemis

    Keičiu Steam ACC.

    pakviečiau
×
×
  • Sukurti naują...