Pilnai sutinku, dabar kiekvienas nori visko nemokamai, tėvai gauna atlyginimus, o jiems mat duokit naują iPhone, nepiskit proto
Su tokiu jaunimų dar kažką nori daryti, nori karą laimėti su rusija Nors nėra šansų, laižo subinė JAV irgi bus kažkas blogai.