Peršokti į turinį

Beda su Windowsais ar Modemu?[Letai darineja puslapius]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pradesiu nuo pradziu, viskas prasidejo nuo to kad man pasidare ip vidinis tai seniau buvo isorinis tai nusprendziau padaryt i isorini tai pradejo per modemo nustatymus nustatyt ir padariau isorini weliau padariau kad default butu modemu nustatymai...Viskas isorinis ip viskas liuks bet man dabar Puslapius darineja 1-5minutes vieno webo puslapi mano downdload 260kb/s o issiuntimas 70kb/s ... Kas galetu buti meginau su teo disku isirasyt modemo nustatymus tai rase kad tokio neranda modemo...

Tai gal galit kas nors duoti link is kur gauti SpeedTouch 585 v6 programa? kad isirasyti? arba parasykit kas galetu buti kad letai darineja puslapius...Meginau windows repair(nepadejo) Naudoju nod32 antivirusine irgi nepadejo

Prasau rasykit tie kurie tik zinot ar zinot ta programa teo instaliavimo modemo ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Svečias
jai tavo modemas lygiai toks pats kaip paveiksliuke man atrodo turi tau duot nauji kita modema nes pas mane buvo pries 5dienas zebra intikas su modemu DSL ZTE kazkoks tai mum siule nauja modema naujesni geresni, bet mes atsisakem nes mum pajunge Skynet'a tad gali vestis skynet bus geriau ;]

Nu tu nesamoniu nesnekek gal man dar pasiulyk isivest?

kai nuosavam name gyvenu 3km kabelio darys del manes vieno?zn kiek tai kainuotu :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...