Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travian kūrėjams, patarimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames.lt lankytojai, taip pat ir travian serverių kūrėjai.. Taigi šia temą sukūriau tiems, kurie kurie Privačius serverius... Kaip matote jų vis daugėja, ir daugėja, tačiau išsilaiko ilgai tik keletas.... Taigi keli patarimai kūrėjams, kad atkreiptų į jus dėmesį.

1. Panaikinti suknistas reklamas travianx ir panašiai, nes jos mane labiausiai nervuoja, ir rodo puslapio "tvarkymą".

2. Įdėti anti hack'ą, arba nereklamuoti čia serverio, kadangi galiu aš arba kas nors kitas greitai nulaužti jus.

3. Sudominti žaidėją kuo nors įpatingu, pavyzdžiui naujomis Plius funkcijomis, ar dar kuo nors.

4. NEPARDAVINĖTI KARIŲ, kadangi dažniausiai žmonės dėl šio dalyko ilgai nežaidžia, nebent užkelti didelias kainas.

5. Jei kuriate lietuvių serverį, pasitenkite jį išversti, kad pamatytų žmonės kad yra ne mėnesinis serveris [gyvavimo atžvilgiu] [nebūtinas]

6. Radus klaidą stengtis ją taisyti arba panašiai kuo nors imtis, o ne dėti kaip kiti daro ir mesti projektą...

7. Niekados nepasiduoti, ir siekti tikslo.

8. Jei žadat rimtai dirbti, nusipirkite domėną.

Daugiau patarimų manau ir neturiu, kaip padaryti normalesnį travian serverį, o ne kaip kitur reklamos paliktos, tingi pakeisti. Jei reikia pagalbos dėl travian rašykite į skype, kurį rasite mano profilyje... Jei talpinate test serverį, kurdami temą parašykite viską apie serverį, kad yra test serveris, ir savo planus išdėstykite.. Nes dabar kai bežiūri tai greičiai surašyti, puslapis ir viskas, tai net nesinori eit.

Kritikuokit jei norit temą, tačiau čia parašiau visus patarimus, kad pasirodyti rimtesniam serveriui.. :)

P.S jei talpinate travian serverius, tai dėkite tada, kai esate įsitikinę kad tikrai tvarkysite jį, viendienių projektų niekam nereikia.

Redaguota , nario GamerX159
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Sveikas, jei nori pabandyti padaryti rimtesni travian serverį susisiek su manim skype: auriux83 aš taip pat noriu kurti turiu hostingą ir panašiai viską gaunu P.S dėl žaidėju skaičiaus irgi nemanau, kad bus blogai kas, nes idėsiu reklama į kelis projektus kuriu žaidėju skaičius laikosi po 150-170 žmonių bei didelis lankomumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wap scriptų panašių yra, tačiau bugų taip pat yra. P.S kas laiko tokius scriptus neturiu anti hack dauguma, ir daug neišsilaiko. OK baigiam O.T.

Anti hack? - Juokdarys, tąpatį tavo serverį buvau porą kartų nulaužes, viskas yra ,kad jamat supistus travian scriptus, išverčiat, o patys nk nesuprasdami apie PHP, bei exploitus poto verkiat jog nulaužia jums projektus:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...